اخبار بازی

شرکت Konami قصد تغییر نام خود را دارد

شرکت هولدینگ کونامی (Konami Holdings Corporation) اعلام کرده است که قصد دارد نام خود را در اواخر سال جاری میلادی به مناسبت پنجاهمین سالگرد تاسیس این کمپانی تغییر دهد.

هیئت مدیره‌ی کونامی در روز پنجشنبه موافقت کرد تا این شرکت مشروط به تایید سهامداران، به Konami Group Corporation تغییر نام دهد. در صورتی که این حرکت در مجمع عمومی سهامداران کونامی در اواخر ژوئن مورد حمایت قرار گیرد، انتظار می‌رود که تغییر اشاره شده از اول ماه جولای اعمال شود.

شرکت کونامی در این خصوص، بیانیه‌ای را منتشر کرده که به شرح زیر است:

این شرکت از زمان تأسیس، تجارت خود را به عنوان یک پیشگام در صنعت سرگرمی ژاپن گسترش داده است و اکنون در چهار بخش تجاری سرگرمی‌های دیجیتال، سرگرمی، بازی و سیستم‌ها و ورزش فعالیت می‌کند.

ما نام تجاری خود را به مناسبت پنجاهمین سالگرد تاسیس شرکت تغییر خواهیم داد تا به همراه شرکت‌های گروه، همچنان چالش‌های جدیدی را اتخاذ کرده و به عنوان یک شرکت پایدار برای رشد بیشتر تلاش کنیم.

سال گذشته در گزارشی اشاره شد کونامی قصد دارد به ساخت ریمیک و نسخه‌های جدید از فرنچایزهای مشهور خود از جمله Metal Gear، Castlevania و Silent Hill بپردازد. گفته می‌شود یکی از این عناوین، یک بازی جدید از سری Castlevania خواهد بود که برخی از منابع آن را به‌ عنوان «یک بازبینی جدید» از این سری توصیف کردند که در حال حاضر به صورت داخلی در کونامی و در ژاپن، با پشتیبانی استودیوهای خارجی داخلی در دست توسعه است.

همچنین گفته شده است که استودیوی خارجی Virtuos در حال کار بر روی یک بازی از فرنچایز Metal Gear Solid است. گفته می‌شود که این بازی در مراحل اولیه توسعه قرار دارد و منابع متعددی اشاره کرده‌اند که این اثر حول محور عنوان Metal Gear Solid 3: Snake Eater متمرکز خواهد بود.

بازگشت به لیست

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.