اخبار بازی

اولین تریلر فیلم Uncharted همین هفته منتشر می شود

بنابر شایعات مطرح شده، اولین تریلر رسمی از فیلم Uncharted محصول کمپانی سونی قرار است همین هفته منتشر شود.

فیلم آنچارتد (Uncharted)، اقتباسی اکشن زنده بر اساس بازی ویدیویی به همین نام از کمپانی ناتی داگ است. فیلم آنچارتد در طی دهه گذشته میلادی، در برزخ توسعه و تولید گرفتار شده بود. در نهایت، در سال 2020 میلادی اعلام شد که روبن فلیشر (Ruben Fleischer)، کارگردان فیلم ونوم (Venom)، قرار است سکان‌دار کارگردانی این فیلم باشد.

فیلم‌نامه فیلم آنچارتد توسط آرت مارکوم (Art Marcum) و مت هالووی (Matt Holloway) نوشته شده است. آنها سابقه نوشتن فیلم‌نامه فیلم مرد آهنی (Iron Man) را در کارنامه خود دارند. تولید این فیلم در سال 2020 میلادی شروع شد اما به دلیل شیوع ویروس کرونا، چندین بار با تاخیر مواجه شد. فیلم آنچارتد قرار است در تاریخ 17 فوریه سال 2022 میلادی بر روی پرده سینماها اکران گردد.

فیلم آنچارتد (Uncharted)

فیلم آنچارتد، اساسا یک پیش‌درآمد برای این بازی‌ها به شمار می‌رود. این فیلم، داستان یک جوینده گنج به نام نیتن دریک با بازی تاو هالند (Tom Holland) به همراه مربی‌اش به نام ویکتور سالیوان ملقب به سالی با بازی مارک والبرگ (Mark Wahlberg) را دنبال می‌کند. این فیلم به بررسی روزهای اولیه ماجراجویی‌های این دو با یکدیگر می‌پردازد.

دیگر بازیگران فیلم آنچارتد شامل آنتونیو باندراس (Antonio Banderas)، تتی گابریل (Tati Gabrielle) و سوفیا تیلور علی (Sophia Taylor Ali) است. سوفیا تیلور علی قرار است نقش شخصی به نام کلویی فریزر را به تصویر بکشد که نیتن دریک نسبت به آن علاقه دارد.

بنابر گزارش‌های تازه، کمپانی سونی قرار است اولین تریلر رسمی از فیلم آنچارتد را به زودی پخش کند. البته باید توجه داشت که این موضوع به طور رسمی از طرف کمپانی سونی تایید نشده است. با این حال، از آنجا که این فیلم قرار است در چند ماه آینده بر روی پرده سینماها به اکران در بیاید، پس مطمئنا تریلر آن به زودی منتشر خواهد شد.

جزئیات مربوط به داستان و موضوع فیلم آنچارتد تا به امروزه مخفی نگه داشته شده است. باید صبر کرد و دید که آیا این فیلم موفق خواهد شد تا داستانی همانند داستان مجموعه ایندیانا جونز (Indiana Jones) ارائه کند یا خیر. البته از همان ابتدا، برخی از طرفداران نسبت به انتخاب تام هالند برای ایفای نقش نیتن دریک انتقادهایی داشتند.

منبع: اسکرین رنت

بازگشت به لیست

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.