اخبار بازی

آپدیت جدید بازی God of War Ragnarok حالت New Game Plus را اضافه خواهد کرد

استودیو SIE Santa Monica در اطلاعیه جدید خود اعلام کرد قصد دارد در آپدیت جدید بازی God of War Ragnarok حالت نیو گیم پلاس را به این بازی اضافه کند. از زمان عرضه بازی بسیاری از مخاطبان خواهان اضافه شدن این حالت بودند. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای بازی، با واران گیم همراه باشید.

بازی گاد آو وار رگناروک با توجه به استانداردهای امروزی شاید جزو طولانی‌ترین بازی‌های موجود در بازار نباشد اما، با در نظر گرفتن خط داستانی، ماموریت‌های جانبی و حالت‌های رکوردی، به سادگی می‌تواند هر مخاطبی را ده‌ها ساعت سرگرم کند و برای تکمیل صد در صدی بازی و گرفتن تروفی پلاتینیوم زمان به مراتب بیشتری نیاز است. با تمام این تفاسیر هنوز مخاطبانی هستند که در طلب محتوای بیشتر برای این بازی هستند و با توجه به اینکه ظاهرا خبری از عرضه DLC داستانی برای این بازی نیست، حالت نیو گیم پلاس به نظر تنها راه ممکن است.

استودیو SIE Santa Monica در اطلاعیه جدید خود اعلام کرد قصد دارد در آپدیت جدید بازی God of War Ragnarok حالت نیو گیم پلاس را به این بازی اضافه کند. از زمان عرضه بازی بسیاری از مخاطبان خواهان اضافه شدن این حالت بودند. این آپدیت قرار است بهار سال آینده عرضه شود و امکان تجربه بخش داستانی بازی را به همراه تمامی سلاح‌ها، آیتم‌ها، زره‌ها و آیتم‌های آزاد شده به مخاطبان هدیه کند. جزئیات بیشتر درباره این حالت با نزدیک شدن زمان انتشار آن، مشخص می‌شود.

گاد آو وار رگناروک هم اکنون برای پلتفرم‌های PS5 و PS4 در دسترس است.

author-avatar

About واران گیم

واران گیم محلیست برای انتقال اخبار بازی ها و ارائه خدمات به کاربران فارسی زبان جهان

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *