اخبار بازی

بازی Gotham Knights تنها برای کنسول‌های نسل جدید رده‌‌بندی سنی شد

علی‌رغم این که Gotham Knights پیش‌تر به عنوان یک بازی میان‌نسلی معرفی شده بود، اما اخیراً در کشور تایوان تنها برای کنسول‌های نسل جدید رده‌بندی سنی دریافت کرد.

بازی Gotham Knights در ابتدا به عنوان یک بازی میان نسلی معرفی شد، اما اخیراً گزارشی منتشر شده که نشان از تغییر تصمیم شرکت برادر وارنر (Warner Bros. Interactive) در قبال این موضوع دارند و به نظر می‌رسد که پروژه‌ی عرضه‌ی این بازی برای کنسول‌های پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان مختومه شده است.

این موضوع پس از رده‌بندی سنی این بازی در کشور تایوان برای کنسول‌های پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس و اس در شبکه‌های اجتماعی مختلف منتشر شد. در این فرم رده‌بندی سنی، هیچ نشانی از دو کنسول نسل قبلی وجود ندارد.

البته، ناگفته نماند که این فهرست هم اکنون از دسترس خارج شده و ممکن است که این موضوع تنها یک اشتباه بوده باشد، اما خیل عظیمی از طرفداران این بازی چنین فرض می‌کنند که Gotham Knights به عنوان یک بازی نسل جدید عرضه خواهد شد. این در حالی است که وب‌سایت رسمی بازی همچنان به پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان به عنوان پلتفرم‌های مقصد آن اشاره دارد.

طبق اعلامیه‌های رسمی، بازی Gotham Knights در تاریخ 25 اکتبر (3 آبان) برای رایانه‌های شخصی، کنسول‌های پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس سری ایکس/اس و ایکس باکس وان منتشر خواهد شد.

Ahmad
بازگشت به لیست

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.