اخبار بازی

بازی‌های Battlefield 2042 و FIFA 22 به‌زودی به گیم پس اضافه می‌شوند

اخیراً برچسب گیم پس به بازی‌های Battlefield 2042 و FIFA 22 در فروشگاه ایکس باکس الحاق شده است و احتمالاً به‌زودی این عناوین به این سرویس اضافه خواهند شد.

حدود یک هفته‌ی گذشته، افزوده شدن برچسب گیم پس به صفحه‌ی اختصاصی بازی FIFA 22 در فروشگاه ایکس باکس باعث شد تا مطمئن شویم که این عنوان در آینده‌ای نزدیک به سرویس گیم پس افزوده خواهد شد. همچنین، اخیراً نیز فهرست فروشگاه ایکس باکس به‌روزرسانی شده و این برچسب به بازی Battlefield 2042 نیز الحاق شد تا احتمالاً در آینده‌ای نزدیک شاهد افزوده شدن آن به سرویس‌های گیم پس و EA Play باشیم.

در زمان انتشار این خبر، بازی‌های Battlefield 2042 و FIFA 22 از طریق این سرویس در دسترس نیستند و احتمالاً این دو عنوان در به‌روزرسانی آتی این سرویس به گیم پس افزوده شوند. از طرف دیگر، جدیدترین عضو مجموعه‌ی FIFA به عنوان یکی از بازی‌های رایگان ماه سرویس پلی استیشن پلاس معرفی شد و انتظار می‌رود که این بازی‌ها به صورت همزمان در دسترس کاربران سرویس‌های اشتراکی قرار بگیرند.

از طرف دیگر، هر دو عنوان شش ماه از تاریخ انتشارشان می‌گذرد و به نظر می‌رسد که شرکت الکترونیک آرتز (Electronic Arts) در نظر دارد تا بازی‌های خود را پس از بازه‌ی زمانی شش ماهه به سرویس‌های مختلف بیفزاید.

شرکت الکترونیک آرتز اخیراً به‌روزرسان 4.0 بازی Battlefield 2042 را منتشر کرد که صدها اشکال را رفع کرده و همچنین ویژگی چت صوتی را به بازی افزود.

بازگشت به لیست

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.