اخبار بازی

قیمت نسخه PC بازی های پلی استیشن در برخی کشورها افزایش یافت

به گزارش کاربران سونی در برخی کشورها از جمله ژاپن، کانادا و آرژانتین اقدام به افزایش قیمت نسخه PC بازی های پلی استیشن کرده است. این افزایش قیمت بدون اطلاع قبلی و هرگونه هشداری صورت گرفته و مشخص نیست که یک تصمیم دائمی است یا موقت. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای بازی، با واران گیم همراه باشید.

از سال ۲۰۲۰ و زمانی که سران پلی استیشن تصمیم گرفتند بازی‌های انحصاری خود را راهی پلتفرم رایانه‌های شخصی کنند، ناشر ژاپنی حضور بسیار پررنگی در بازار بازی‌های PC داشته و اکثر بازی‌های بزرگ و تحسین شده خود در نسل هشتم و نهم کنسول‌ها را راهی پلتفرم رایانه‌های شخصی و فروشگاه استیم کرده است. باید گفت فارغ از چند مورد انگشت شمار، سایر بازی‌های پلی استیشن با استقبال بسیار خوبی از کاربران PC همراه شده‌اند و به موفقیت تجاری قابل توجه دست یافته‌اند. البته تصمیمات اخیر سونی ممکن است به این روند خوب لطمه بزند.

به گزارش کاربران وبسایت ResetEra سونی بدون اطلاع قبلی و هرگونه هشداری قیمت طیف وسیعی از بازی‌های خود را برخی کشورها افزایش داده است. افزایش قیمت نسخه PC بازی های پلی استیشن شامل عناوینی همچون Returnal ،Sackboy: A Big Adventure ،God of War ،Horizon Zero Dawn ،Marvel’s Spider-Man Remastered و Spider-Man: Miles Morales شده است. کاربران کشورهایی مانند ژاپن، چین، کانادا، آرژانتین و شیلی این گزارش‌ها را تایید می‌کنند. به عنوان مثال در کانادا بازی‌های شصت دلاری به ۶۵ دلار و بازی‌های هفتاد دلاری به ۸۰ دلار افزایش قیمت داشته‌اند.

سونی هنوز هیچ بیانیه‌ای در این باره صادر نکرده است و مشخص نیست افزایش قیمت‌ها محدود به همین مناطق است یا کشورهای دیگر را نیز بزودی شامل می‌شود.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *