اخبار بازی

بازی جدید استودیو مدیا مولکول دنباله بازی Dreams نیست

به گفته مسئولان استودیو، بازی جدید استودیو مدیا مولکول دنباله بازی Dreams نیست. این مطلب در بیانیه‌ای جدید Media Molecule تایید شد. سازندگان هنوز نمی‌توانند درباره پروژه جدید خود اطلاعاتی را با مخاطبان به اشتراک گذارند. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای بازی، با واران گیم همراه باشید.

استودیو انگلیسی مدیا مولکول با انتشار یک بیانیه خبر از به پایان رسیدن دوران پشتیبانی از بازی دریمز در تاریخ یک سپتامبر (۱۰ شهریور) داد. پس از گذشت سه سال از عرضه این بازی خاص و منحصر به فرد، سازندگان اعلام کردند دیگر محتوای جدیدی را برای این عنوان عرضه نمی‌کنند اما، مخاطبان همچنان می‌توانند به خلق ایده‌های خود در پلتفرم Dreams ادامه دهند و آن‌ها را با سایر بازیکنان در سراسر دنیا به اشتراک گذارند. علت اصلی توقف پشتیبانی از دریمز، تمرکز روی ساخت پروژه جدید است. سازندگان از ارائه توضیحات بیشتر درباره این پروژه خودداری کردند و گفتند اکنون زمان مناسبی برای این امر نیست.

بازی جدید استودیو مدیا مولکول دنباله بازی Dreams نیست اما، قرار است همچنان یک “تجربه مفرح، سرزنده و خلاقانه برای مخاطبان” به ارمغان آورد. البته این مسئله تازه‌ای نیست و غیر از این از سازندگان عناوینی همچون دریمز و LittleBigPlanet انتظار نمی‌رود. حال که به طور واضح احتمال ساخته شدن بازی Dreams 2 در حال حاضر رد شده، آیا بازی جدید Media Molecule یک IP کاملا جدید است یا دنباله‌ای بر بازی LittleBigPlanet؟ هنوز این مسئله مشخص نیست و سازندگان وعده دادند در آینده اطلاعات بیشتری از پروژه خود را با طرفداران به اشتراک گذارند.

هم اکنون بازی دریمز برای پلتفرم‌های PS4 و PS5 در دسترس است.

author-avatar

About واران گیم

واران گیم محلیست برای انتقال اخبار بازی ها و ارائه خدمات به کاربران فارسی زبان جهان

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *