اخبار بازی

شرکت Embracer به ساخت دنباله Deus Ex و Thief امیدوار است

شرکت ایمبریسر (Embracer) طی روز گذشته از آخرین خرید خود که مربوط به بخش غربی شرکت اسکوئر انیکس (Square Enix) می‌شد، رونمایی کرد.

با خرید ذکر شده، مالکیت شرکت‌های بازی‌سازی زیادی همچون ایدوس (Eidos) و کریستال داینامیکس (Crystal Dynamics) به ایمبریسر سپرده شد. این کمپانی اعلام کرد که همه‌ ip‌های این شرکت‌ها هم‌اکنون در انحصار ایمبریسر قرار دارند. با انجام این معامله، مالکیت چندین IP و بیش از 50 فرنچایز به ایمبریسر سپرده شد. این کمپانی در برنامه‌های خود برای آینده، قول نسخه‌های جدیدی از فرنچایزهای محبوبی مانند Tomb Raider ،Deus Ex ،Thief و Legacy of Kain را به طرفداران داده است.

انتظار می‌رود که این قرارداد بین ماه‌های جولای و سپتامبر سال جاری بسته شود. پس از اتمام قرارداد، ایمبریسر قصد دارد بازی‌های جذابی را با این سه استودیو تولید کند. IP‌هایی که آنها به دنبال احیای آن هستند عبارتند از Tomb Raider ،Deus Ex ،Thief ،Legacy of Kain و سایر فرنچایزهای اصلی که هنوز اعلام نشده‌اند؛ اما قطعا Life Is Strange، Outriders یا Just Cause را شامل نمی‌شوند. ایمبریسر گفته است که آن‌ها فرصتی برای سرمایه‌گذاری در همه‌ی این فرانچایزها می‌بینند.

کریستال داینامیکس و ایدوس مونترال هر دو روی چندین پروژه AAA کار می‌کنند. آینده کریستال داینامیکس همچنان شامل بازی جدید Tomb Raider خواهد بود که در ابتدای آوریل معرفی شد. یکی از استودیوهای مایکروسافت تحت نام اینیشیتیو (The Initiative) همچنین تایید کرد که کار کریستال داینامیکس روی بازی Perfect Dark کماکان ادامه خواهد داشت. در همین حال، پروژه‌های بزرگ ایدوس مونترال شامل نسخه‌های جدیدی از فرنچایزهای محبوب است. فرانچایزهای محبوب این استودیو عبارتند از Deus Ex ،Thief و Marvel’s Guardians of the Galaxy که امیدها برای ساخت قسمت جدیدی از هر یک از این سه بازی بالا است.

این بازی‌های AAA به احتمال زیاد حداقل تا دو سال آینده منتشر نمی‌شوند، اگرچه انتظار می‌رود اسکوئر انیکس مونترال برخی از عناوین موبایل خود را در اواخر امسال منتشر کند.

بازگشت به لیست

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.