اخبار بازی

بازی Asassin’s Creed Valhalla: بسته الحاقی بعدی Dawn of Ragnarok نام دارد

طبق بررسی اطلاعات موجود در فایل به‌روزرسانی اخیر بازی Assassin’s Creed Valhalla، بسته الحاقی بزرگ بعدی این عنوان Dawn of Ragnarok نام دارد.

اگرچه مدتی پیش شرکت یوبیسافت (Ubisoft) توسعه‌ی محتویات جدید برای بازی Assassin’s Creed Valhalla را تایید کرد، اما هنوز برنامه‌ها و اطلاعات رسمی پیرامون این محتویات در دسترس قرار نگرفته است.

با این حال، دیتاماینر سری Assassin’s Creed یعنی j0nathan از طریق اطلاعات قرار گرفته در به‌روزرسانی اخیر، توانست به نام بسته الحاقی در دست ساخت و همچنین اچیومنت‌های آن دست پیدا کند.

طبق ترجمه‌ی وبسایت یوروگیمر (Eurogamer)، بسته الحاقی مذکور Dawn of Ragnarok نام دارد و در سرزمین Svartalfheim روایت می‌شود. همچنین به نظر می‌رسد که محتوای جدید، قدرت‌ها و سلاح‌های مختلفی را در اختیار ایوُر (Eivor)، شخصیت اصلی بازی، قرار دهد. قدرت پرواز در قالب یک کلاغ، غیب شدن به صورت موقت، پیکان‌های قابل تلپورت، قدرت‌های یخی و قدرت بازیابی دشمنان در قالب این بسته الحاقی به بازی خواهند آمد.

یوبیسافت مدتی پیش اعلام کرد که قصد دارد از سال 2022 چندین بسته‌ی الحاقی جدید برای بازی Assassin’s Creed Valhalla ارائه دهد که باعث غافلگیری طرفداران خواهند شد.

آخرین بسته الحاقی عرضه شده Siege of Paris نام داشت که در ماه آگوست منتشر شد. شما می‌توانید از اینجا خلاصه‌ای از نقدها و نمرات آن را مطالعه کنید.

بازگشت به لیست

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.