اخبار بازی

زمان زیادی تا نمایش جدید God of War Ragnarok باقی مانده است

بازی مورد انتظار God of War Ragnarok اواخر امسال برای پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 منتشر خواهد شد، اما ممکن است مدتی طول بکشد تا گیم‌پلی جدیدی از بازی منتشر شود.

پلی استیشن امسال بازی های سنگینی داشته است، از Gran Turismo 7 بگیرید تا Horizon Forbidden West. مسلما بزرگترین انحصاری سونی در سال جاری God of War Ragnarok است که به‌زودی منتشر خواهد شد. متاسفانه، کسانی که امیدوارند در ماه جاری نگاهی به گیم‌پلی این دنباله مورد انتظار داشته باشند، ممکن است کمی ناامید شوند.

یک اینسایدر معتبر به‌نام Ashhong در پاسخ به یک توییت غیر رسمی در مورد نمایش جدید دنباله God of War، گفت:

طبق آخرین باری که چک کردم، رویداد ماه می برای چنین اتفاقی کمی زود است.

این خبر با آنچه کوری بارلوگ (Cory Balrog)، مدیر خلاق بازی طی ماه گذشته گفت (بازی آماده است، فقط آماده نمایش نیست)، مطابقت دارد. با این حال، برونو ولاسکز (Bruno Velasquez)، کارگردان انیمیشن بازی، اخیرا به طرفداران اطمینان داد که God of War Ragnarok هنوز هم قرار است در سال جاری عرضه شود.

جیسون شرایر (Jason Schreier) از بلومبرگ همچنین طی یک بحث در Reddit در ماه فوریه اشاره کرد که بازی قرار نیست تا سال 2023 به تعویق بیفتد. در حال حاضر این بازی برای پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 در حال توسعه است، بنابراین منتظر اعلامیه‌ها، تاریخ انتشار رسمی و گیم‌پلی جدید در ماه های آینده باشید.

بازگشت به لیست

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.