اخبار بازی

راکستار امروز از چند پروژه رونمایی می‌کند

اینسایدر GTA 6 اعلام کرده است که راکستار (Rockstar) امروز از چند پروژه رونمایی می‌کند. همچنین، وی تاکید کرده که امروز از یک پروژه‌ی استثنایی نیز رونمایی می‌شود.

این خبر واقعاً هیجان‌ انگیز است چرا که در طی چند ماه گذشته اخبار و شایعات بسیار متفاوتی از عنوان GTA 6 و تاریخ انتشار آن منتشر شده‌ است. علاوه بر این، در طی هفته‌های گذشته اخباری مبنی بر سایز بسیار بزرگ نقشه‌ی GTA 6 و گرافیک فنی بسیار خوب آن منتشر شد که همین باعث گردید تا GTA 6 در توییتر به سرعت ترند شود و هایپ و هیجان طرفداران این عنوان بسیار بیشتر از قبل گردد.

با این همه، حساب کاربری GTA 6 News & Leaks در توییتر اخیرا فاش کرده است که بر اساس اخبار شنیده شده، به نظر می‌رسد این جمعه روز بسیار بزرگی برای راکستار باشد. همچنین، این حساب توییتری ادعا کرده است که راکستار قصد دارد تا امروز از چند پروژه‌ به طور همزمان رونمایی کند که یکی از آن‌ها یک عنوان بسیار خاص می‌باشد.

منابع من گفته‌اند که راکستار این جمعه از چند پروژه رونمایی خواهد کرد

این جمعه (22 اکتبر 2021) یک روز قابل توجه و ویژه برای راکستار است چرا که بیستمین سالگرد عرضه‌ی عنوان GTA 3 را جشن می‌گیرد. 25 اکتبر، دوشنبه‌ی آینده، نیز دهمین سالگرد انتشار بازی GTA V است. به گفته‌ی منابع این اینسایدر، راکستار اجازه نخواهد داد که این روز ویژه بدون معرفی چیزی بسیار خاص بگذرد. آیا ممکن است که رونمایی از GTA 6 همان مورد بسیار خاص باشد؟

خب، این اتفاق می‌تواند رخ دهد و چندان دور از ذهن نیست چرا که چندین بار شاهد انتشار شایعات و اخبار مختلفی بوده‌ایم که همگی خبر از رونمایی از بازی GTA 6 در بازه‌ی اکتبر – دسامبر سال جاری میلادی می‌دادند. با این همه، بیشتر این افشاگری‌ها و اخبار منتشر شده، به بازه‌ی احتمالی نوامبر برای رونمایی از این عنوان اشاره کرده‌اند، اما با توجه به چندین سالگردی که در هفته‌ی آینده قرار دارند، به نظر می‌رسد الان زمان بسیار مناسبی برای نمایش اولین تریلر از عنوان بعدی سری GTA می‌باشد.

من مطئنم که راکستار اجازه نخواهد داد تا این جمعه بدون معرفی چند پروژه و یک عنوان بسیار خاص به پایان برسد. دهمین سالگرد GTA V هم در تاریخ 25 اکتبر است.

بازی GTA 6

علاوه بر این، عبارت “رونمایی از چند پروژه” نیز منطقی به نظر می‌رسد چرا که قرار است تا به زودی شاهد انتشار بازی GTA Remastered Trilogy باشیم. آیا احتمال دارد که این جمعه به مناسبت جشن گرفتن سالگرد عرضه‌ی GTA 3 شاهد انتشار یک تریلر کامل از سه‌گانه‌ی GTA Remastered و همچنین یک تیزر از عنوان مورد انتظار GTA 6 باشیم؟ در حال حاضر، با توجه به شایعات و اخبار بسیار زیادی که در این رابطه منتشر شده‌اند، چنین چیزی اصلا بعید به نظر نمی‌رسد.

با این همه، همانطور که می‌دانید در طی چند ماه اخیر شایعات بسیار زیادی از عنوان GTA 6 ویژگی‌های آن منتشر شده است و با در نظر گرفتن این همه شایعه، می‌توان گفت که بدون شک اتفاقاتی در راه است. البته، رونمایی از تاریخ انتشار یا یک تیزر از بازی GTA 6 برای راکستار کاملا منطقی است و موردی ندارد چرا که از عنوان GTA V نیز دقیقاً دو سال قبل از تاریخ انتشار رسمی آن رونمایی شد. با این حال، در صورت رونمایی از تیزر بازی GTA 6، می‌توان احتمال داد که این عنوان در بازه‌ی زمانی اکتبر تا دسامبر 2023 منتشر شود.

علاوه بر تمام این‌ها، در صورت درست بودن این شایعه، تاریخ انتشار 2023 برای عنوان GTA 6 بسیار منطقی به نظر می‌رسد و درست حدود 5 سال با انتشار عنوان Read Dead Redemption 2 فاصله خواهد داشت.

نظر شما همراهان همیشگی واران گیم در این رابطه چیست؟ به نظرتون امروز راکستار از چیزی رونمایی خواهد کرد یا خیر؟ نظرات و پیشنهادات خود را در این رابطه با ما به اشتراک بگذارید.

بازگشت به لیست

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.