اخبار بازی

تعداد بازیکنان Forza Horizon 5 به بیش از 28 میلیون نفر رسید

بر اساس اطلاعات به دست آمده از جدول Hall of Fame، تعداد بازیکنان Forza Horizon 5 از زمان عرضه تا کنون بیش از ۲۸ میلیون نفر بوده است. محصول جدید Playground Games نوامبر سال ۲۰۲۱ روانه بازار شده بود. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای بازی، با واران گیم همراه باشید.

به جرئت می‌توان گفت بازی فورتزا هورایزن ۵ یکی از موفق‌ترین بازی‌های انحصاری ایکس باکس است که طی سال‌های اخیر روانه بازار شده است. این بازی ریسینگ نیمه جهان باز دلایل زیادی برای موفقیت دارد که محتوای با کیفیت و یک تجربه روان و کم باگ از جمله آن‌ها هستند. از زمان عرضه بازی تا به امروز، Forza Horizon 5 همواره جزو محبوب‌ترین بازی‌های میان مخاطبان مایکروسافت بوده و تعداد کاربران آن با گذر زمان دائما افزایش یافته است.

در واقع بر اساس اطلاعات به دست آمده از جدول Hall of Fame در بازی، تعداد بازیکنان Forza Horizon 5 از زمان عرضه تا کنون بیش از ۲۸ میلیون نفر بوده است. این جدول نام تمامی کاربرانی که حتی یک بار به صورت آنلاین بازی را تجربه کرده باشند، ثبت می‌کند. حدودا ۱۵ ماه از عرضه فورتزا هورایزن ۵ می‌گذرد و این تعداد بالای مخاطب در این مدت، کم‌‎نظیر و تحسین برانگیز است.

قرار است دومین بسته الحاقی محصول جدید Playground Games امروز به صورت رسمی رونمایی شود و پیشبینی می‌شود پس از معرفی و عرضه این بسته، بار دیگر شاهد رشد فروش و تعداد کاربران بازی باشیم.
بازی Forza Horizon 5 اکنون برای پلتفرم‌های ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/اس و رایانه‌های شخصی در دسترس است.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *