اخبار بازی

کامنت‌های هفته 3؛ ارور 404

در سری آیتم کامنت‌های هفته، هر گاه هفته‌ای درگیرکننده داشته باشیم، به سراغ نظرات جذاب، عجیب و ارزشمند خواهیم رفت. برای این که کامنتی وارد این پست شود، حتماً نباید جنبۀ طنز و سرگرم‌کننده داشته باشد، اما این المان احتمال ورود کامنت به این سری آیتم را بالاتر خواهد برد.

نقل از نگارنده این سری آیتم:

باور بفرمایید انتخاب کامنت‌های برتر هر هفته یک چالش عجیب و غریب است. بعضاً تا سه ساعت با هزار ذوق و شوق بیش از دو هزار کامنت منتشر شده در هفتۀ گذشه را مورد بررسی قرار می‌دهم تا حداقل سه تای آن‌ها را به عنوان جالب‌ترین یا منطقی‌ترین انتخاب کنیم، اما این هفته یا درگیری همیشگی بین دو جانب فن‌های پلی استیشن و ایکس باکس حوصله را سر برد یا نظر‌های متعالی حول نظارت FTC بر خرید اکتیویژن بلیزارد از سوی مایکروسافت دیده می‌شد. نگارنده این آیتم هم طناز خوبی نیست تا بتواند شما را با دست نوشته‌ای طنز سرگرم کند. در بخش کامنت‌های این پست شاید فرصت جبران باشد؟

از طرفی، جناب سوسمار هم این هفته بامزه نبودند و کم‌کاری کردند. به عنوان نگارنده و ناظر آیتم «کامنت‌های هفته»، امروز متاسفانه باید اعلام کنم که با ارور 404 مواجه شده‌ام. برای هفتۀ آینده موفق باشید.

نگارنده: don’t be sorry, be better

نظر شما در مورد این آیتم چیست؟ شما می‌توانید از طریق این نشانی کامنت‌های هفتۀ 2 را مطالعه کنید.

بازگشت به لیست

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.