اخبار بازی

توسعه دهندگان Abandoned به مرگ تهدید شدند

توسعه دهندگان بازی مرموز Abandoned پس از انتشار دموی این عنوان توسط برخی از کاربران به مرگ تهدید شدند. آن‌ها در پاسخ به این اقدامات آن را محکوم کردند.

عنوان پر رمز و راز Abandoned مدت هاست که گیمر‌ها را سردرگم کرده است، بسیاری از مخاطبین حدس می‌زنند که این بازی پروژه‌ی مخفی کارگردان پرآوازه‌ی صنعت گیم یعنی هیدئو کوجیما (Hideo Kojima) باشد. با این که کارگردان این بازی یعنی آقای حسن کهرمان (Hasan Kahraman) در اظهارات خود بارها ارتباط تیم خود با هیدئو کوجیما را رد کرده است، اما در نهایت تیم توسعه دهنده این بازی با طرفدارانی رو به رو شدند که انتظارات بسیار بیشتری از این عنوان دارند.

این شایعات و انتظارات بیش از حد تاثیر منفی بر روی تیم توسعه دهنده و عملکرد آن‌ها داشته است. این استودیو در بیانه‌ای به صورت مستقیم به تهدیدات مجازی و فیزیکی اشاره نمود

چند روز اخیر برای اعضای استودیوی توسعه دهنده‌ی بازی Abandoned بسیار سخت و دشوار بوده است. تهدید اعضای استودیو به مرگ به صورت مجازی و فیزیکی در حال افزایش هستند. چندین ماه است که با این تهدیدات مقابله می‌کنیم، جو پیرامون بازی Abandoned بسیار منفی بوده و ما از این موضوع با خبر هستیم. شوق و اشتیاق شما برای عنوان Abandoned تحسین برانگیز است، اما باید به ما اجازه بدهید که روی آن کار کنیم.

در حال حاضر وضعیت روند توسعه‌ی Abandoned مشخص نیست، اما توسعه دهندگان این بازی اظهار داشتند که به زودی بخشی برای اطلاع رسانی این عنوان در وبسایت رسمی آن راه اندازی می‌کنند.

این اولین باری نیست که توسعه دهندگان بازی‌های کامپیوتری به مرگ تهدید می‌شوند، این اتفاق تلخ پیش این برای سازندگان عناوین No Man’s Sky، Cyberpunk 2077 و Spider-Man نیز افتاده بود.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.