اخبار بازی

آماری از تعداد بازی‌بازان Sea of Thieves در دسترس قرار گرفت

استودیوی ریر (Rare) امروز هم دست به کار شد و آمار تازه‌ای از تعداد بازی‌بازان بازی Sea of Thieves را در اختیار هواداران قرار داد. این استودیو اعتقاد دارد که استقبال از این اثر به خوبی هر چه تمام‌تر پیش‌ می‌رود.

به گفته‌ی سازندگان Sea of Thieves، هم‌اکنون بیشتر از ۴٫۸ میلیون بازی‌باز فعال در این عنوان به چشم می‌خورند. این تیم در تلاش است سرورهای بازی را قوی‌تر کند تا افراد برای تجربه‌ی آن با مشکلی مواجه نشوند. همچنین آن‌ها محتویات تازه‌ای را هم برای آینده‌ی این بازی در نظر گرفته‌اند که به مرور زمان از آن‌ها رونمایی خواهد شد. این محتویات قرار است در قالب به‌روزرسانی یا بسته الحاقی به دست افراد برسد.

گفتنی است که به‌روزرسانی ماه آگست بازی Sea of Thieves نیز در دسترس قرار گرفته است. این به‌روزرسانی، تغییراتی را در ساختار و کاربرد کشتی‌ها به وجود آورده است. همچنین بخش جدیدی در منوی آن به چشم می‌خورد که تجربه‌ی آن با دوستان و یا دیگر بازی‌بازان از سایر نقاط جهان می‌تواند لذت‌بخش باشد. لباس‌های تازه‌ای هم برای برخی از شخصیت‌های این اثر طراحی شده است که نباید از آن‌ها به سادگی رد شد. ضمنا استودیوی ریر سعی داشته تا برخی از مشکلات و باگ‌های موجود در گیم‌پلی بازی را برطرف کند و اکنون به این خواسته خود رسیده است. حال طرفداران با خیال راحت‌تری می‌توانند به ادامه‌ی این اثر بپردازند. این نواقص بیشتر در نحوه‌ی هدایت کشتی‌ها دیده می‌شد.

چندی پیش فصل سوم بازی Sea of Thieves در اختیار بازی‌بازان قرار گرفت که برای مشاهده‌ی اطلاعات بیشتر می‌توانید به این نشانی مراجعه کنید. Sea of Thieves از سری عناوین جذاب در سبک‌های اکشن، ماجراجویی و نقش‌آفرینی است که ابتدا در سال ۲۰۱۷ میلادی منتشر شد و استقبال خوبی هم از آن به عمل آمد. قابل ذکر است که دو شرکت ریر و مایکروسافت به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و نشر آن را به عهده داشته‌اند. این عنوان هم‌اکنون بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های ایکس‌باکس وان و ایکس‌باس سری ایکس و اس قابل تجربه است.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.