اخبار بازی

شایعه: دو بازی Fable و Avowed در شوکیس ایکس باکس حاضر خواهند بود

طبق گزارش‌ها جدید، احتمالا دو بازی موردانتظار Fable و Avowed در شوکیس امروز ایکس باکس حضور خواهند یافت.

ظاهرا شرکت مایکروسافت سورپرایزهای بزرگی برای شوکیس امروز خود تدارک دیده است. اگر یک گزارش جدید درست باشد، ممکن است دو مورد از این شگفتی‌ها بازی‌های Fable و Avowed باشند که در شوکیس ایکس باکس حاضر خواهند شد.

به‌ادعای رسانه Gamereactor، هر دو بازی در این شوکیس حضور خواهند یافت و نمایش آن‌ها با گذشته متفاوت است. ایریک هیلدباک فورو، نویسنده گزارش بیان کرد: «چهار منبعی که با آن‌ها صحبت کرده‌ام تایید کرده‌اند هر دو ویدیوگیم فیبل و Avowed در شوکیس ایکس باکس نمایشی خواهند داشت. این تریلرهای جدید مانند نمایش‌های سینمایی که برای معرفی این آثار استفاده شدند، نخواهند بود و درعوض نشان می‌دهند که آن‌ها واقعا چه‌طور به نظر می‌رسند و چه تجربه‌ای را ارائه می‌دهند».

جدیدترین بازی Fable در سال ۲۰۲۰ معرفی شد، اما هنوز اطلاعات چندانی از آن منتشر نشده است. این بازی توسط استودیو پلی‌گراند گیمز، سازنده مجموعه Forza Horizon در دست توسعه است و گزارش شده ایدوس مونترآل هم در ساخت آن به پلی‌گراند کمک می‌کند. بازی Avowed هم در سال ۲۰۲۰ میلادی معرفی شد و جدیدترین بازی بزرگ استودیو آبسیدین است. اتفاقات این بازی نقش‌آفرینی در جهان Eora، مشترک با سری بازی Pillars of Eternity رخ می‌دهد.

لازم‌به‌ذکر است احتمال داده می‌شود دو بازی Persona 3 Reload و Persona 5 Tactica هم در شوکیس ایکس باکس حضور یابند.

author-avatar

About واران گیم

واران گیم محلیست برای انتقال اخبار بازی ها و ارائه خدمات به کاربران فارسی زبان جهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *