اخبار بازی

انتشار تریلر معرفی بازی Lysfangha The Time Shift Warrior

در جریان رویداد سامر گیم فست 2023 بازی جدید Lysfangha The Time Shift Warrior با نمایش اولین تریلر سینماتیک بازی معرفی شد. 

بازی جدید تاکتیکال و هک و اند اسلش Lysfangha The Time Shift Warrior با نمایش تریلری در رویداد Summer Game Fest 2023 رسماً معرفی شد. این بازی با المان‌هایی مانند جادو و قدرت‌های ماورایی، توانایی برگرداندن زمان و تلفیق شدن با محیط بازی برای ایجاد ارتشی از نیروهای خود و توسعه و تقویت آن در جریان بازی، یک تجربه هیجان انگیز و کاملاً جدید را برای علاقه‌مندان به این سبک ارائه می‌کند. 

این بازی قرار است در سال ۲۰۲۳ توسط استودیوی Sand Door و Spot Light از طریق استیم برای پی سی عرضه شود. در ادامه می‌توانید به تریلر معرفی Lysfangha The Time Shift Warrior نگاهی داشته باشید.

دانلود از آپارات

ظاهراً بازی جدیدی که حالا به نام Lysfangha معرفی شد، در ابتدا فقط یک پروژه دانشجویی بوده که در ISART Digital به عنوان بهترین پروژه دانشجویی سال Pégases 2022 برگزیده شده است. حالا با حذف یک «h» از نام Lysfangha، این پروژه به یک بازی ویدیویی تجاری و بزرگ تبدیل شده و توسط لیبل Quantic Dream عرضه خواهد شد. 

آی پینز، حامی پوشش زنده واران گیم از مراسم سامر گیم فستیوال، با کد تخفیف ZOOMG گیفت‌کارت های پلی استیشن، ایکس باکس و نینتندو بخرید.

author-avatar

About واران گیم

واران گیم محلیست برای انتقال اخبار بازی ها و ارائه خدمات به کاربران فارسی زبان جهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *