اخبار بازی

Metal Gear Solid Master Collection شامل دو بازی متال گیر است

قرار است علاوه‌بر متال گیر سالید ۱ تا ۳، دو بازی متال گیر ۱ و ۲ هم در مجموعه Metal Gear Solid Master Collection Vol.1 حاضر باشند.

هنگامی‌که بازی Metal Gear Solid Master Collection در شوکیس پلی استیشن معرفی شده بود، کونامی اعلام کرد بازی شامل سه نسخه اول مجموعه متال گیر سالید خواهد بود؛ اما درعین‌حال اشاره کرده بود طرفداران باید منتظر اطلاعات بیشتری درباره فهرست آثار حاضر در این مجموعه بمانند. اکنون براساس اطلاعات درج شده در فروشگاه پلی استیشن، در این پکیج شاهد حضور متال گیر و Metal Gear 2: Solid Snake هم خواهیم بود.

برهمین‌اساس Metal Gear Solid Master Collection شامل بازی‌های زیر است:

  • متال گیر
  • متال گیر ۲: سالید اسنیک
  • متال گیر سالید (شامل مراحل واقعیت‌مجازی و مراحل ویژه)
  • Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty (نسخه HD Collection)
  • Metal Gear Solid 3: Snake Eater (نسخه HD Collection)

در فروشگاه پلی استیشن درباره بازی توضیح داده شده است: «این مجموعه شامل نسخه‌های کلاسیک بازی‌ها است که با کمترین مداخلات به محتوای کپی‌رایت شده ساخته شده است». بازی Metal Gear Solid Master Collection Vol. 1 قرار است در پاییز امسال منتشر شود.

همزمان با معرفی این کالکشن، شرکت کونامی بالاخره از ریمیک Metal Gear Solid 3: Snake Eter هم رونمایی کرده بود که یکی از سازندگان آن استودیو Virtuos است و برای پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس | ایکس باکس سری اس و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

تیم سازنده درباره این بازسازی گفته است: «ما در حال ریمیک متال گیر سالید ۳، یکی از محبوب‌ترین نسخه‌های سری متال گیر هستیم که با نام Metal Gear Solid Δ: Snake Eater داستان پیدایش اسنیک را روایت خواهد کرد. ما به‌سختی تلاش می‌کنیم تا این ریمیک درحالی‌که گیم‌پلی بازی را با جلوه‌های بصری خیره‌کننده و تجربه کاربری یکپارچه تکامل می‌دهد، یک بازسازی وفادار از داستان و طراحی اصلی باشد».

author-avatar

About واران گیم

واران گیم محلیست برای انتقال اخبار بازی ها و ارائه خدمات به کاربران فارسی زبان جهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *