اخبار بازی

عرضه رایگان بازی Fallout: New Vegas Ultimate Edition در اپیک گیمز استور

کاربران کامپیوتر می‌توانند بازی Fallout: New Vegas Ultimate Edition را برای مدت کوتاهی به رایگان از فروشگاه اپیک گیمز دریافت کنند.

در میان تازه‌ترین اخبار بازی مطلع شدیم که فروشگاه اپیک گیمز بازی Fallout: New Vegas Ultimate Edition استودیو آبسیدین انترتینمنت را به‌شکل رایگان در اختیار کاربران کامپیوتر قرار داده است. این بازی تا ۱۱ خرداد (۱ ژوئن) در اپیک گیمز استور رایگان خواهد بود و پس از این تاریخ جای خود را به بازی نامعلوم دیگری خواهد داد.

فروشگاه اپیک گیمز از زمان شروع به کار در ماه دسامبر ۲۰۱۸ تعداد زیادی بازی رایگان را به کاربرها اهدا کرده است. این فروشگاه سال گذشته تعداد ۹۹ بازی رایگان را در اختیار بازیکن‌ها قرار داد که مجموع ارزش آن‌ها به ۲.۲۴۰ دلار می‌رسید. البته در سال ۲۰۲۱ تعداد ۸۹ بازی رایگان جمعا به ارزش ۲.۱۲۰ دلار در اختیار کاربران قرار گرفته بود. شرکت Epic Games می‌گوید که گیمرها در سال قبل بیش از ۷۰۰ میلیون بازی رایگان را به حساب خود اضافه کردند.

فروشگاه اپیک گیمز بسیاری از بازی‌های موجود را حداکثر با ۷۵ درصد تخفیف در حراج Mega Sale 2023 به فروش می‌رساند که تا تاریخ ۲۵ خرداد (۱۵ ژوئن) ادامه خواهد داشت. این فروشگاه دیجیتالی در طول این حراج یک کوپن تخفیف ۲۵ درصدی جهت خرید آثاری با مبلغ بیش از ۱۴.۹۹ دلار برای همه کاربران در نظر گرفته است.

بازیکن‌ها با هربار خرید یک کوپن تخفیف ۲۵ درصدی دیگر دریافت می‌کنند. طرح Epic Rewards نیز در دسترس قرار گرفته است که با هر خرید، میزان ۵ درصد از کل هزینه را برای استفاده در خریدهای بعدی باز می‌گرداند.

author-avatar

About واران گیم

واران گیم محلیست برای انتقال اخبار بازی ها و ارائه خدمات به کاربران فارسی زبان جهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *