اخبار بازی

احتمال لغو بازی پلی استیشن 5 استودیو Deviation Games

کالین موریاتی در پادکست Sacred Symbols اعلام کرد که نخستین بازی پلی استیشن 5 در دست توسعه استودیو Deviation Games لغو شده است.

استودیو مستقل Deviation Games پس از شروع کار در سال ۲۰۲۱ از همکاری با سونی برای توسعه یک بازی مولتی‌پلیر تازه برای پلی استیشن 5 و کامپیوتر خبر داد. از آن زمان جزئیات زیادی از این بازی منتشر نشده است، اما گزارش‌های اخیر از اوضاع داخلی نابه‌سامان استودیو حکایت دارند که منجربه اخراج تعدادی از کارمندان دیوی‌ایشن شد.

اکنون در میان تازه‌ترین اخبار بازی مطلع شدیم که ظاهرا نخستین بازی پلی استیشن 5 در دست توسعه استودیو Deviation Games لغو شده است. کالین موریارتی در پادکست Sacred Symbols اعلام کرد که از ماجرای اخراج کارمندان دیوی‌ایشن پیش از اعلام رسمی خبر داشته است. این خبرنگار می‌گوید که ازطریق همان منبع در جریان لغو بازی PS5 استودیو قرار گرفته است. این موضوع با شایعات اخیر نیز مطابقت دارد که از لغو بازی حکایت داشتند.

کالین موریارتی گفت با اینکه استودیو Deviation Games احتمالا می‌تواند از این شرایط بحرانی خارج شود و به‌سراغ پروژه دوم برود، اما به‌نظر نمی‌رسد که دیگر خبری از سرمایه‌گذاری مالی و شراکت با پلی استیشن باشد. در ژانویه سال گذشته استودیو دیوی‌ایشن از بازگشایی شعبه دیگری در کانادا خبر داد تا به کار روی نخستین پروژه خود سرعت بخشد. بااین‌حال در اواخر سال ۲۰۲۲ گزارش شد که جیسون بلاندل از این استودیو جدا شده است.

author-avatar

About واران گیم

واران گیم محلیست برای انتقال اخبار بازی ها و ارائه خدمات به کاربران فارسی زبان جهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *