اخبار بازی

تیم نینجا در حال کار روی بازی دیگری به‌جز Rise of the Ronin است

با اعلام رئیس استودیو تیم نینجا، این استودیو به‌جز Rise of the Ronin در حال کار روی بازی دیگری است که سال میلادی جاری عرضه خواهد شد.

استودیو تیم نینجا سپتامبر گذشته از بازی Rise of the Ronin رونمایی کرده بود. اما اخیرا طی یک مصاحبه اعلام شده این استودیو در حال کار روی بازی معرفی‌نشده دیگری هم است که قرار است اول عرضه شود. فومیهیکو یاسودا، رئیس تیم نینجا در مصاحبه با فامیتسو اظهار داشته استودیو قصد دارد با درنظرگرفتن این بازی، هر سال بازی جدیدی عرضه کند.

البته او گفت بازی Rise of the Ronin برای عرضه در ۲۰۲۴ برنامه‌ریزی شده است که بدان معنا است که بازی معرفی‌نشده قبل از این بازی انتشار خواهد یافت: «ما تقریبا هفت سال است در حال ساخت Rise of the Ronin هستیم و می‌خواهیم آن را در ۲۰۲۴ عرضه کنیم. این بازی معرفی‌نشده در ۲۰۲۳ منتشر می‌شود و می‌خواهیم در ۲۰۲۵ هم بازی جدیدی انتشار دهیم. امیدوارم در آینده بتوانم درباره آن‌ها با شما صحبت کنم».

این استودیو که سابقه کار روی مجموعه‌هایی مثل Nioh و نینجا گایدن را دارد، ماه پیش هم بازی Wo Long: Fallen Dynasty را منتشر کرده بود که یک اثر اکشن نقش‌آفرینی سولزلایک چینی است. اما این بازی پیش‌از مصاحبه اخیر انتشار یافته بود و یاسودا گفته بازی معرفی‌نشده در دست ساخت است منظور او بازی وو لانگ نیست.

مبارزه با ببر اهریمنی در بازی Wo Long

وقتی از یاسودا درباره صحبت طرفداران از احتمال ریبوت دوباره Ninja Gaiden یا احیای سری Dead or Alive در سبک فایتینگ پرسیده شد، او گفت یک سوبرداشت باعث به‌وجود آمدن این شایعات شده است. با اینکه او نتوانست هیچ مورد خاصی به مصاحبه‌گر ارائه کند، اما ایشان مشتاق است در زمان مناسب درباره Rise of the Ronin و دیگر آثار تیم نینجا اطلاعاتی به اشتراک بگذارد.

یاسودا افزود: «من فقط گفتم به آن به چشم بخش مهمی از مجموعه نگاه می‌کنیم. پس نمی‌توانم جزئیاتی به شما ارائه دهم؛ اما در زمان مناسب دوست دارم اول خودم آن در اختیار شما قرار دهم». گفتنی است درمورد برنامه استودیو برای عرضه یک اثر در هر سال، او قصد دارد این انتشارات را فشرده انجام دهد تا به تیم فرصت یادگیری، پیشرفت و بهبود دهد: «به‌هرحال، اگر همیشه پس از چند سال یک بازی منتشر کنیم، رشد تیم کند خواهد بود».

author-avatar

About واران گیم

واران گیم محلیست برای انتقال اخبار بازی ها و ارائه خدمات به کاربران فارسی زبان جهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *