اخبار بازی

معرفی بازی Closer the Distance با تریلری جدید

استودیو اسموتیک در جریان شوکیس ID@Xbox با پخش یک تریلر به معرفی بازی Closer the Distance پرداخت.

در جریان شوکیس ID@Xbox اخیر، شرکت ناشر Skybound Games و استودیو آلمانی Osmotic که با توسعه سری Orwell در میان بازیکنان شناخته می‌شود، بازی Closer the Distance را معرفی کرد. همان‌طور که از این توسعه‌دهنده انتظار می‌رود، بازی جدید آن‌ها باز هم در سبک شبیه‌ساز زندگی یک فرد است که باید با دیگران در تعامل باشد.

شخصیت اصلی داستان Closer the Distance یک روح به نام آنجلا به شمار می‌آید که اخیرا در جریان یک تصادف رانندگی کشته شده است. حال او به‌عنوان یک روح باید مراقب مردم شهر Yesterby باشد و بر رفتار و روحیه آن‌ها در هنگام اتفاقات غم‌انگیز تأثیر بگذارد. استودیو اسمتیک بعد از معرفی بازی Closer the Distance به تاریخ انتشار دقیق آن اشاره نکرد، اما توضیح داد که به‌زودی روی کامپیوتر و کنسول‌ها عرضه می‌شود.

بازیکنان در Closer the Distance می‌توانند شاهد ارتباط آنجلا با افراد مختلف شهر باشند و در همین حین می‌توانند اطلاعاتی مربوط‌به روحیه و شخصیت هر کدام از آن‌ها را به‌دست آورند. علاوه‌بر این می‌توان سرگذشت و تاریخچه زندگی هر فرد را در نظر گرفت و براساس آن روی تصمیم‌گیری‌های مهم زندگی کاراکترها تاثیر گذاشت. برای مثال، آنجلا می‌تواند به‌گونه‌ای روی رفتار یک شخصیت به نام کانی تاثیر بگذارد تا او تصمیم بگیرد برای پرسیدن حال گالیا، با وی صحبت کند یا پس از دیدن اخبار حوادث، به‌دنبال زیک بگردد یا هرکار ممکن دیگری را برای کمک به دیگران و آرام کردن آن‌ها انجام دهد.

مشاهده ویدیو در یوتیوب

انتخاب‌های بازیکنان درنهایت بر نتیجه داستان Closer the Distance تأثیر می‌گذارند و دراین‌میان همدلی، احساس زندگی اجتماعی، اندوه و درون‌گرایی از موضوعات اصلی روایت داستان هستند. منتظر جزئیات بیشتر در مورد این بازی در ماه‌های آینده باشید.

نظر شما درباره‌ اخبار این بازی جدید چیست؟ آن را با ما و سایر کاربرها در میان بگذارید.

author-avatar

About واران گیم

واران گیم محلیست برای انتقال اخبار بازی ها و ارائه خدمات به کاربران فارسی زبان جهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *