اخبار بازی

ادامه بهبودهای تعادل در به‌روزرسانی‌های آینده فصل سوم Overwatch 2

تیم پشتیبانی از Overwatch 2 به‌روزرسانی‌های بیشتری برای بهبود تعادل رقابت‌ها را در طول فصل سوم عرضه خواهد کرد.

شرکت بلیزارد اینترتینمنت به‌تازگی فصل سوم بازی Overwatch 2 را شروع کرده است که در آن محتوای جدید شامل نقشه Control، بتل‌پس و چند تغییر به مانند بازگشت ارز Overwatch Credit در دسترس بازیکنان قرار می‌گیرد. حال آرون کلر، کارگردان بازی Overwatch 2 در مقاله‌ای با عنوان Director’s Take، جزئیات بیشتری از تغییرات فصل سوم را ارائه کرد. طبق نوشته‌های این مقاله، هنوز بهبودهای مربوط‌به متعادل‌سازی بازی اورواچ 2 در دسترس قرار نگرفته است. جزئیات آن به‌زودی با بازیکنان به اشتراک گذاشته شود.

آرون کلر در این‌باره توضیح داد: «هدف ما این است که جزئیات متعادل‌سازی آینده را در به‌روزرسانی بعدی یا قبل از آن، به اطلاع همه‌ی شما برسانیم. اگر به نظر می‌رسد مشکلات بزرگی در این زمینه وجود دارد، می‌خواهیم آن‌ها را قبل از انتشار به‌روزرسانی نیم‌فصل برطرف کنیم».

علاوه‌بر برخی مشکلات در تعادل بازی اورواچ 2، حالت Arcade آن نیز با انتقادهایی از سوی بازیکنان مواجه شده است. کلر در این‌باره تایید کرد که چند مشکل از جمله نیاز به انتظار کشیدن زیاد در برخی بخش‌های حالت Arcade وجود دارند. حتی اضافه شدن برخی از چالش‌ها که کامل کردن آن‌ها نیاز به شرکت در رقابت‌های آرکید داشت نیز به حل مسئله کمک چندانی نکرده است.

هیروی بازی Overwatch 2 در حال لیز خوردن و تیراندازی

کارگردان اورواچ 2 در ادامه توضیح داد که تیم سازنده قصد دارد در کوتاه مدت، تعداد کارت‌ها را کاهش دهد و چند حالت بازی را به‌صورت چرخشی یا ترکیبی درآورد. همچنین تیم پشتیبانی در برنامه دارد که در بلندمدت بتواند حالت‌های جدید یا احتمالا تغییرات اساسی در ویژگی‌های بازی را ارائه کند. کلر همچنین تایید کرد که یک راه‌حل سریع برای متعادل کردن سرعت نقشه‌های Push اعمال شده است. بااین‌حال بسته به میزان تاثیرگذاری این راه‌حل سریع، تیم باید در آینده کارهای بیشتری برای بهبود تعادل بازی در بخش‌های مختلف انجام دهد.

فصل سوم بازی Overwatch 2 دارای محتوای بسیار زیادی است. رویداد Ultimate Valentine از فردا شروع می‌شود و تا ۲۸ فوریه (۹ اسفند) امسال ادامه دارد و به بازیکنان یک پوسته جدید Cupid Hanzo پاداش می‌دهد. همچنین یک رویداد مشترک One Punch Man از ۷ مارس ۲۰۲۳ (۱۶ اسفند ۱۴۰۱) تا ۶ آوریل ۲۰۲۳ (۱۷ فروردین ۱۴۰۲) با Doomfist در نقش Saitama برگزار می‌شود. جام جهانی Overwatch نیز اواخر همین ماه فوریه بازمی‌گردد و جزئیات بیشتر درباره‌ی آن توسط بلیزارد عرضه خواهد شد.

شما می‌توانید نظرات خود درباره‌ی جدیدترین اخبار بازی اورواچ 2 را با تیم واران گیم و سایر کاربرها در میان بگذارید.

author-avatar

About واران گیم

واران گیم محلیست برای انتقال اخبار بازی ها و ارائه خدمات به کاربران فارسی زبان جهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *