اخبار بازی

اولین تصویر نیکولاس کیج در فیلم Butcher’s Crossing

نیکولاس کیج اولین تصویر خود در فیلم Butcher’s Crossing را منتشر کرده است.

اولین تصویر رسمی از نیکولاس کیج (Nicolas Cage) در فیلم وسترن بوچر کراسینگ (Butcher’s Crossing) منتشر شده است. فیلمبرداری این فیلم وسترن در حال حاضر در ایالت مونتانا در جریان است.

در این فیلم، نیکولاس کیج نقش یک شکارچی بوفالو به نام میلر را بازی می‌کند. کارگردانی این اثر وسترن در دستان گیب پولسکی (Gabe Polsky) است. تصویر منتشر شده از نیکولاس کیج در این نقش را می‌توانید در زیر مشاهده کنید.

داستان این فیلم در مورد جوانی است که از دانشگاه هاروارد ترک تحصیل کرده و به دنبال آن است تا سرنوشت خود را در غرب وحشی پیدا کند. او قرار است در گروهی از شکارچیان بوفالو به رهبری میلر حضور داشته باشد و سرنوشت خود را به دست آنها بسپارد. آنها در کنار یکدیگر، سفری پر از خطر و هیجان را آغاز می‌کنند. بوچر کراسینگ، در حقیقت نام شهری کوچک در کانزاس در دهه 1870 میلادی است که این گروه شکارچیان بوفالو از آن عبور می‌کنند.

در این تصویر منتشر شده، نیکولاس کیج بدون مو و با ریش بلند دیده می‌شود. او به سبک وسترن، پوستی پشم‌دار را بر روی دوش خود انداخته است و زخمی بر روی گونه سمت چپش دارد که ممکن است در حین شکار یا مبارزه ایجاد شده باشد. فیلم بوچر کراسینگ بر اساس رمانی به همین نام نوشته جان ویلیامز (John Williams) است. این رمان در سال 1960 میلادی انتشار یافته بود.

آخرین فیلم نیکولاس کیج تحت عنوان خوک (Pig)، امتیاز 97 درصد را در وب سایت راتن تومیتوز کسب کرده است. این فیلم، نقدهای بسیار مثبتی از منتقدان و همچنین مخاطبان دریافت کرده است. این باعث خواهد شد که انتظار برای فیلم بعدی نیکولاس کیج بیشتر باشد.

فیلم Butcher’s Crossing

منبع: ددلاین

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.