اخبار بازی

نسخه‌ی آلفا بازی Call of Duty: Vanguard معرفی شد

بر اساس اطلاعاتی که کمپانی اکتیویژن (Activision) به تازگی منتشر کرده است، نسخه‌ی آزمایشی آلفا (Alpha) بازی Call of Duty: Vanguard از پایان این هفته به صورت رایگان در اختیار دارندگان پلتفرم پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن ۵ قرار خواهد گرفت.

هفته‌ی گذشته بود که کمپانی اکتیویژن با انتشار یک تریلر از بازی Call of Duty: Vanguard رونمایی کرد. همان‌طور که انتظار می‌رفت، استودیوی اسلج‌همر گیمز (Sledgehammer Games) وظیفه‌ی توسعه‌ی جدیدترین نسخه از فرنچایز بزرگ Call of Duty را بر عهده دارد.

حال وب‌سایت رسمی Call of Duty به تازگی خبر از انتشار اولین نسخه‌ی آزمایشی بازی Call of Duty: Vanguard تحت عنوان Champion Hill Alpha داده است که از تاریخ ۵ تا ۷ شهریور ۱۴۰۰ (۲۷ تا ۲۹ آگوست ۲۰۲۱) به صورت رایگان در دسترس دارندگان پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن ۵ قرار خواهد گرفت. دارندگان این دو پلتفرم همچنین برای تجربه‌ی این نسخه‌ی آزمایشی نیازی به اشتراک پلی‌استیشن پلاس (PlayStation Plus) نخواهند داشت. شما در ادامه می‌توانید تریلر معرفی نسخه‌ی آلفا بازی Call of Duty: Vanguard را تماشا کنید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰p | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

همان‌طور که از نام این نسخه‌ی آزمایشی نیز پیداست، تجربه‌ی آلفا بازی Call of Duty: Vanguard شامل حالت جدید چند نفره‌ی Champion Hill خواهد بود که در آن هشت گروه سه نفره بر سر بقا به نبرد با یکدیگر خواهند پرداخت. بازی‌بازان Call of Duty: Black Ops Cold War، Call of Duty: Warzone و Call of Duty: Modern Warfare قادر خواهند بود تا پس از دریافت این محتوا، از داخل بازی خود به تجربه‌ی نسخه‌ی آلفا بازی Call of Duty: Vanguard بپردازد.

نسخه‌ی آلفا بازی Call of Duty: Vanguard از امروز رأس ساعت ۱۴:۳۰ به وقت تهران برای پیش دانلود (Pre-load) در دسترس بازی‌بازان پلتفرم پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن ۵ قرار خواهد گرفت.

Call of Duty: Vanguard

بازی Call of Duty: Vanguard در تاریخ ۱۴ آبان سال ۱۴۰۰ (۵ نوامبر ۲۰۲۱) برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس سری ایکس/اس منتشر خواهد شد.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.