اخبار بازی

شخصیت‌ هایی از Walking Dead به بازی Fortnite می آیند

همان طور که در جریان هستید، در گذشته شخصیت‌هایی از Walking Dead به بازی Fortnite اضافه شده بود. حال به نظر می‌رسد که کاراکترهای دیگری از این مجموعه راهی این اثر خواهند شد.

امروز شایعاتی مبنی بر انتشار شخصیت‌های دیگری از Walking Dead برای بازی Fortnite در دسترس قرار گرفت و هواداران در انتظار تایید رسمی از سوی تیم سازنده هستند. ظاهرا یکی از نزدیکان اعضای سازنده، پیامی را در حساب رسمی توییتر خود منتشر کرده و چنین خبری را به دست هواداران رسانده است. وی در گذشته نیز به عرضه‌ی کاراکترهایی برای این بازی اشاره داشته که تقریبا تمام آن‌ها درست از آب در آمده است.

هواداران احتمال می‌دهند که شخصیت‌های گفته شده Negan و Rick Grimes باشند. هر چند که احتمال دارد سازندگان به سراغ افراد دیگری بروند و آن‌ها را در فروشگاه این عنوان عرضه کنند. فعلا هیچ اطلاعات دیگری در این زمینه منتشر نشده است و باید دید که آیا اتفاق خواهد افتاد یا خیر.

استودیوی اپیک گیمز (Epic Games) تا به حال شخصیت‌های فراوانی را راهی بازی Fortnite کرده است. این شخصیت‌ها که در عرصه‌های مختلف همچون فیلم‌های سینمایی، ورزش و انیمیشن‌ها حضور دارند، مورد استقبال افراد هم قرار گرفته‌اند. چندی پیش هم کاراکتر Superman به این بازی اضافه شد که خبر مربوط به آن را می‌توانید از طریق این نشانی مشاهده کنید. این طور که پیداست، این قضیه برای سازندگان تمامی ندارد و آن‌ها در آینده نیز به فکر طراحی شخصیت‌های دیگر خواهند بود.

Fortnite از سری عناوین بتل رویال به حساب می‌آید که نشر آن برای بار اول به سال ۲۰۱۷ میلادی بازمی‌گردد. حال چهار سال از عرضه‌ی این بازی می‌گذرد و بازی‌بازان قادر هستند تا آن را بر روی پلتفرم‌ رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس‌ وان، ایکس‌باکس سری ایکس و اس و نینتندو سوییچ تجربه کنند. حتی نسخه‌های گوشی‌های هوشمند آن شامل اندروید و iOS نیز در دسترس قرار دارد.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.