اخبار بازی

Call of Duty ممکن است بازی بعدی اسلج‌همر گیمز نباشد

در یک مصاحبه‌ی جدید با VentureBeat آقای اندی ویلسون (Andy Wilson)، مدیر ارشد عملیات اسلج‌همر گیمز (Sledgehammer Games)، در مورد احتمالا توسعه‌ی یک بازی خارج از فرنچایز Call of Duty در آینده صحبت کرده است.

اسلج‌همر گیمز در حال حاضر سخت مشغول توسعه‌ی Call of Duty جدید با نام Vanguard است. توسعه‌دهنده‌ی Call of Duty: Advanced Warfare و Call of Duty: WW2، تا کنون بر روی عنوانی خارج از مجموعه‌ی Call of Duty کار نکرده است. با این حال به نظر مدیر ارشد عملیات این استودیو، این مهم ممکن است در آینده تغییر کند. اندی ویلسون در این باره صحبت کرد که این استودیو چگونه در حال حاضر مشغول توسعه‌ی بازی برای سری Call of Duty است. اما طبعا در آینده به گسترش افق‌های خود علاقه‌مند است. هر چند خود ویلسون هم معتقد است که احتمال به واقعیت پیوستن این مهم کم است. او در این باره گفت:

مهم‌ترین چیز برای تیم ما این است که دائما بتوانیم بر روی پروژه‌های جذاب و جالب کار کنیم. البته، Call of Duty ستون بزرگی برای اسلج‌همر گیمز است. این فرنچایز تمرکز اصلی ما بوده و فعلا بر روی آن سرمایه‌گذاری کرده‌ایم. اینکه آیا در آینده بر روی پروژه‌های دیگری کار خواهیم کرد مشخص نیست. در حال حاضر باید توقف کرده و به آینده‌ی خودمان فکر کنیم.

Call of Duty بدون شک بزرگ‌ترین و مهم‌ترین آی‌پی شرکت مادر اسلج‌همر گیمز یعنی اکتیویژن (Activision) است. استراتژی این شرکت هم طبعا درآمدزایی از این فرنچایز تا حد ممکن است.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.