اخبار بازی

تریلر جدید ریمیک Silent Hill 2 براساس بیلد قدیمی بازی بود

به‌نظر می‌رسد تریلر جدید ریمیک Silent Hill 2 از نسخه‌ قدیمی‌تر این بازی ضبط شده بود.

در جریان مراسم State of Play، ریمیک Silent Hill 2 نمایش جدیدی داشت؛ اما طرفداران از این تریلر استقبال نکردند و باور دارند توسعه این بازی به زمان بیشتری نیاز دارد. اکنون یکی از اینسایدرهای صنعت گیمینگ ادعا می‌کند این تریلر مشابه نمایشی است که او سال گذشته از بازی دیده بود.

اخیرا Dusk Golem در دیسکورد نوشت این تریلر نشان‌دهنده آخرین نسخه بازی نبود و مشابه نسخه‌ای از ماه می ۲۰۲۳ بود. او نوشت: «این تریلر بسیار مشابه همانی است که من ماه می گذشته آن را مشاهده کردم». البته او به تغییراتی مثل صحنه تلویزیون VHS اشاره می‌کند؛ اما عناصری مثل مبارزه و نورپردازی شبیه نسخه قدیمی بازی بودند. می‌توان دلیل انیمیشن‌های مصنوعی و گرافیک متوسط تریلر را همین نسخه قدیمی‌تر دانست و طرفداران امیدوار هستند در این مدت روند ساخت بازی پیشرفت مناسبی داشته باشد.

معمولا در تریلر بازی‌ها نسخه‌های قدیمی‌تر نشان داده می‌شوند، اما درعین‌حال سازندگان تلاش می‌کنند نمایش مناسبی ارائه کنند. ازآنجایی‌که این اولین تریلر گیم‌پلی ریمیک سایلنت هیل ۲ بود، کونامی باید تریلر متقاعدکننده‌ای نشان می‌داد و شاید بهتر بود این سازنده می‌گفت این تریلر از روی نسخه قدیمی‌تری ضبط شده است. درهرصورت ظاهرا این بازی به زمان بیشتری نیاز دارد و شاید کونامی به همین دلیل تاریخ انتشار بازی را اعلام نکرده است.

اخیرا از کونامی به‌خاطر نبود بازاریابی مناسب برای بازی انتقاد شده بود و بلوبر تیم هم گفته بود کار ساخت بازی تقریبا تمام شده است، طرفداران انتظار بیشتری از این تریلر داشتند. به‌هرشکل صحبت‌های داسک گولم می‌تواند باعث امیدواری طرفداران به کیفیت بهتر نسخه نهایی بازی شود.

author-avatar

About واران گیم

واران گیم محلیست برای انتقال اخبار بازی ها و ارائه خدمات به کاربران فارسی زبان جهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *