اخبار بازی

تریلر انیمیشنی Phantom Blade Zero به گیم‌ پلی و داستان می‌پردازد

استودیو S-Game پس از معرفی بازی Phantom Blade Zero در همایش سال گذشته پلی استیشن، تریلر جدیدی از این بازی منتشر کرده است.

بازی Phantom Blade Zero پس از معرفی شدن طی همایش پلی استیشن در سال گذشته، توجه کاربران زیادی را به خود جلب کرد، اما پس از آن استودیو S-Game هیچ اطلاعات جدیدی را در اختیار طرفداران قرار نداد. اکنون این استودیو سال جدید چین را با انتشار تریلری انیمه‌ای که شامل بخش‌هایی از گیم‌پلی بازی می‌شود آغاز کرد.

بخش بزرگی از این تریلر انیمیشنی را نشان می‌دهد که در آن دو مبارز به جدال می‌پردازند و در ثانیه‌های پایانی آن قسمت‌های جدید گیم‌پلی، مبارزات و حرکت در محیط‌های متفاوت نمایش داده می‌شود. سولفریم لیانگ، کارگردان و مؤسس استودیو اس-گیم، طی توییتی در مورد روند ساخت این تریلر انیمیشنی توضیح داد. همچنین لیانگ از «اطلاعات جدید» و انتشار دموی بازی فنتوم بلید زیرو در سال ۲۰۲۴ خبر داد. پیش‌تر اعلام شده بود که دموی بازی شامل ۳۰ دقیقه از این اثر خواهد بود.

بازی Phantom Blade Zero برای پلی استیشن 5 و کامپیوتر در دست توسعه قرار دارد. فنتوم بلید زیرو با دو حالت گرافیکی 2K با ۶۰ فریم بر ثانیه و 4K با ۳۰ فریم بر ثانیه روی پلی استیشن ۵ و ویژگی ری تریسینگ روی پلی استیشن و کامپیوتر در دسترس قرار خواهد گرفت. این اثر علاوه‌بر بخش داستانی ۳۰ الی ۴۰ ساعته خود شامل بخش چندنفره نیز می‌شود، اما بخش آنلاین بازی دارای پرداخت درون‌برنامه‌ای نخواهد بود.

دانلود از آپارات

author-avatar

About واران گیم

واران گیم محلیست برای انتقال اخبار بازی ها و ارائه خدمات به کاربران فارسی زبان جهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *