اخبار بازی

بازی ایرانی ورسز، محل رقابت جدید گیمرهای ایرانی

ورسز یک بازی استراتژی موبایلی است که توسط استودیو مدریک توسعه یافته و هم‌اکنون برای پلتفرم‌های اندروید و iOS در دسترس قرار گرفته است.

در بازی ورسز رقابت‌های آنلاین جذابی وجود دارد که دو بازیکن در آن به مصاف یکدیگر می‌روند و با استفاده از دارایی‌هایشان باید طرف مقابل را از میدان به در کنند. در اختیار هر بازیکن کاراکترهایی خاصی در رده‌های مختلف قرار می‌گیرد که هر کدام توانایی‌های منحصر‌به‌فرد خود را دارند. همه این کاراکترها حکم مهره‌های شطرنج را در بازی دارند و توانایی‌های ویژه‌شان لزوما باعث برنده شدن بازیکنان نمی‌شوند؛ بلکه این استراتژی و استفاده درست از کاراکترهاست که درنهایت یک پیروزی شیرین را رقم می‌زند.

شخصیت های مختلف بازی ورسز

درکنار این کاراکترهای متنوع اما یک سری فرمانده جذاب هم حضور دارند که وظیفه هدایت کاراکترهای دیگر بازی به عهده آنها است‌. وقتی به فهرست فرمانده‌ها نگاه می‌کنید با شخصیت‌هایی روبه‌رو می‌شوید که ایده طراحی‌شان از بازی‌های بزرگی مثل مجموعه خدای جنگ و شاهزاده پارسی و سریال‌هایی مانند بازی تاج و تخت گرفته شده. علاه بر این، بخش زیادی از کاراکترها و فرمانده‌ها به‌صورت خاص و ویژه طراحی شده‌اند و صرفا در آن ورسز آن‌ها را خواهید دید. هر کدام از این فرمانده‌ها نیز توانایی‌های ویژه‌ای دارند که در شرایط حساس می‌توانند روند بازی را به نفع تیم‌ها تغییر دهند.

البته نکته اینجا است که ورسز یک بازی استراتژی نوبتی صرف نیست و اگر همین الان سراغ تجربه آن بروید، با یک سورپرایز غیرمنتظره مواجه خواهید شد. این روزها ورسز درگیر یک رقابت جذاب است؛ رقابتی که طی آن ۱۲ تولید کننده محتوای محبوب این روزهای فضای مجازی، پا به جهان ورسز گذاشتند و در قالب فرمانده‌های این بازی ایفای نقش کرده‌اند. این یعنی شما می‌توانید با نصب بازی ورسز، تولید کننده محتوای محبوب خودتان را به‌عنوان فرمانده انتخاب کنید و به کمک او در مقابل حریف‌های آنلاین خود بایستید.

مبارزه کاراکترها در بازی ورسز

حضور این تولید کنندگان محتوا، منحصرا به خود بازی ورسز محدود نمی‌شود. بلکه همین الان یک مسابقه حذفی بین آن‌ها برقرار است که می‌توانید جزئیات بیشتر آن را ازطریق صفحه اینستاگرام ورسز به آدرس «Versusgameofficial» ببینید. جالب‌تر اینکه، همزمان با شروع این مسابقات حذفی، یک لیگ هم در خود بازی ورسز شروع شده که نفر اول آن، در نیمه نهایی به جمع تولیدکنندگان محتوا پیوسته و با آن‌ها رقابت کرده است. علاوه‌بر این، با دنبال کردن صفحات مجازی بازی ورسز می‌توانید از جوایز نقدی و غیرنقدی بیشتری برخوردار شوید. بازی ورسز هم‌اکنون برای پلتفرم اندروید و iOS در دسترس است و می‌توانید آن را به صورت رایگان ازطریق پلتفرم‌های معتبر دانلود اپلیکیشن، دریافت کنید.

author-avatar

About واران گیم

واران گیم محلیست برای انتقال اخبار بازی ها و ارائه خدمات به کاربران فارسی زبان جهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *