اخبار بازی

به‌روزرسانی Alan Wake 2 با قابلیت‌های کاربردی از راه رسید

استودیو رمدی اولین به‌روزرسانی بازی Alan Wake 2 در سال ۲۰۲۴ را منتشر کرد که درکنار افزودن قابلیت‌های کاربردی به رفع باگ‌ها می‌پردازد.

اولین به‌روزرسانی بازی Alan Wake 2 در سال ۲۰۲۴ منتشر شد. در این آپدیت امکان انتخاب مراحل فراهم شده است تا بازیکن‌ها بتوانند به چپترهای تکمیل‌شده خود بازگردند و موارد جامانده ازجمله آیتم‌های کلکسیونی را پیدا کنند. پس برای دریافت تمام تروفی‌ها/اچیومنت‌ها دیگر نیازی به شروع مجدد بازی نیست.

صرف‌نظر از میزان پیشرفت بازیکن، یک فایل ذخیره از پیش ساخته‌شده بارگذاری خواهد شد که موجودی بازیکن براساس همان مرحله مرتب شده است. البته ذخیره‌های خود بازیکن حذف نخواهند شد. یک ویژگی عالی دیگر هم راه‌یابی قابلیت تنظیم شدت صوتی و تصویری لحظات ترسناک است.

دیگر موارد حاضر در این آپدیت شامل رفع باگ‌ها و بهبود رابط‌ کاربری است که شامل پیش‌نمایش تصاویر بسیاری از تنظیمات گرافیکی و تعداد متون کشف‌شده در هر چپتر در Mind Place می‌شود. می‌توانید جزئیات کامل این به‌روزرسانی را در وب‌سایت بازی الن ویک یا منبع خبر مطالعه کنید.

بازی Alan Wake 2 هم‌اکنون دردسترس کاربران پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس | ایکس باکس سری اس و کامپیوتر قرار دارد. این بازی میزبان دو بسته الحاقی خواهد شد. اولین بسته Night Springs نام دارد که بهار سال جاری عرضه می‎‌شود و دومین بسته الحاقی هم The Lakehouse است که تاریخ انتشاری ندارد.

author-avatar

About واران گیم

واران گیم محلیست برای انتقال اخبار بازی ها و ارائه خدمات به کاربران فارسی زبان جهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *