اخبار بازی

بازی Test Drive Unlimited Solar Crown احتمالا به‌زودی عرضه می‌شود

بازی Test Drive Unlimited Solar Crown تا قبل‌از پایان سال مالی جاری عرضه خواهد شد.

مدت زیادی است که طرفداران سبک ریسینگ منتظر عرضه بازی Test Drive Unlimited Solar Crown هستند و متاسفانه این بازی با چندین تأخیر مواجه شده است. این ویدیوگیم ابتدا قرار بود سال ۲۰۲۳ عرضه شود، اما در ماه ژوئیه شرکت نیکون تایید کرد این بازی تا اوایل ۲۰۲۴ تأخیر خورده است. اکنون این بازه زمانی دقیق‌تر شده است.

درجریان آخرین گزارش مالی فصلی این ناشر، نیکون اعلام کرد Test Drive Unlimited Solar Crown در سه‌ماهه چهارم سال مالی ۲۰۲۳/۲۴ انتشار خواهد یافت که این موضوع بدان معنا است که در زودترین حالت تا ۱۲ فروردین ۱۴۰۳ (۳۱ مارس ۲۰۲۴) شاهد عرضه‌ این بازی هستیم. معمولا سه‌ماهه اول به‌عنوان اوایل سال ۲۰۲۴ در نظر گرفته می‌شود، اما ظاهرا نیکون برداشت متفاوتی از این بازه زمانی دارد.

مشخص نیست این تاریخ عرضه چه‌زمانی اعلام خواهد شد. شاید در مراسم State of Play پیش‌رو این بازی حضور داشته باشد. اما اگر قرار است بازی پیش از آوریل منتشر شود، حتی در صورت نبود این بازی در این مراسم، احتمالا به‌زودی تاریخ عرضه‌اش مشخص خواهد شد.

بازی Test Drive Unlimited Solar Crown برای پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس | ایکس باکس سری اس و کامپیوتر عرضه خواهد شد.

author-avatar

About واران گیم

واران گیم محلیست برای انتقال اخبار بازی ها و ارائه خدمات به کاربران فارسی زبان جهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *