اخبار بازی

نینتندو برای مقابله با کمبود سوییچ ۲ در اولین سال عرضه آماده می‌شود

شرکت نینتندو ظاهرا در نظر دارد تا بیشتر از ۱۰ میلیون کنسول نینتندو سوییچ ۲ را در سال اول عرضه به بازار ارسال کند.

گزارش‌های اخیر از برنامه‌های نینتندو برای مقابله با کمبود جانشین نینتندو سوییچ و تسهیل خرید کنسول برای طرفدارها خبر می‌دهند. تاکاشی موچیزوکی، خبرنگار رسانه بلومبرگ در گزارش جدیدی اعلام کرد که نینتندو می‌خواهد بیش از ۱۰ میلیون دستگاه نینتندو سوییچ ۲ را در اولین سال عرضه روانه بازار کند.

به‌نظر می‌رسد که نینتندو می‌خواهد نینتندو سوییچ ۲ در مقایسه با پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس | ایکس باکس سری اس که به‌دلیل کمبود تراشه به سختی در بازار پیدا می‌شدند، به‌راحتی برای خرید در دسترس باشد. جالب اینکه طبق گزارش شرکت تحلیلی Omdia، نسخه OLED کنسول نینتندو سوییچ ۲ در سال جاری به بازار نمی‌آید و عرضه این مدل به آینده موکول خواهد شد.

هیروشی هایاس، تحلیل‌گر شرکت Omdia مدتی پیش گزارش داد که نینتندو سوییچ ۲ با یک صفحه‌نمایش LCD هشت اینچی عرضه خواهد شد. مدل اصلی کنسول نینتندو سوییچ با صفحه‌نمایش LCD با اندازه ۶.۲ اینچی عرضه شد و سپس بعد از مدتی نسخه جدید آن با پتل OLED هفت اینچی برای خرید دردسترس قرار گرفت.

با اینکه شرکت نینتندو هنوز به‌طور رسمی این کنسول را معرفی نکرده است، اما گفته می‌شود که نینتندو سوییچ ۲ در دو مدل مختلف عرضه خواهد شد که یکی از آن‌ها مدل تمام دیجیتالی است که ۳۹۹ دلار قیمت خواهد داشت. همچنین این شایعه می‌گوید که پلتفرم جدید نینتندو در بازه زمانی ۲۴ سپتامبر ۲۰۲۴ (۳ مهر ۱۴۰۳) تا ۳ نوامبر ۲۰۲۴ (۱۳ آبان ۱۴۰۳) عرضه خواهد شد.

 مدتی پیش گزارش شد که دو بازی مورد انتظار Persona 3 Reload و Metaphor: ReFantazio دردسترس دارندگان نینتندو سوییچ قرار نخواهند گرفت و درعوض برای کنسول نینتندو سوییچ ۲ منتشر خواهند شد. هنوز این موضوع به‌شکل رسمی تأیید نشده است؛ بنابراین فعلا باید منتظر انتشار اطلاعات موثق بمانیم.

author-avatar

About واران گیم

واران گیم محلیست برای انتقال اخبار بازی ها و ارائه خدمات به کاربران فارسی زبان جهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *