اخبار بازی

بازی واقعیت مجازی مترو لو رفت

افشاگری با نام Kurakasis ادعا کرد که نسخه بعدی مجموعه بازی‌های مترو تحت عنوان Metro Awakening به‌زودی معرفی می‌شود.

بازی‌های مترو از زمان عرضه بازی Metro Exodus در سال ۲۰۱۹ در خوابی عمیق فرو رفته است. این مجموعه پسا-آخرالزمانی از زمان انتشار اولین نسخه در سال ۲۰۱۰ با آثاری نظیر فال‌اوت رقابت کرده است، اما در چند سال گذشته خبری از آن نبود. مدتی قبل شایعه شد که بازی جدید مترو درحال‌حاضر قابل تجربه است. اکنون شایعه‌های جدید می‌گویند که این بازی با نام Metro Awakening اثری واقعیت مجازی و تک‌نفره خواهد بود و در روزهای آتی معرفی می‌شود.

در گذشته گزارش‌هایی ادعا می‌کردند که بازی جدید مترو چندنفره و جهان-باز خواهد بود، اما شایعه‌های اخیر آن را به‌عنوان یک بازی واقعیت مجازی ترسناک معرفی می‌کنند. رسانه اینسایدر گیمینگ در گزارش قبلی خود درباره صحنه‌های آغازین بازی گفت که این اثر با یک سکانس رؤیا شروع می‌شود و سپس کاراکتر در پایگاه خود بیدار خواهد شد. نام Metro Awakening با جزئیات فاش‌شده از داستان توسط این رسانه همخوانی دارد.

به‌هرشکل طرفدارها یک بازی جهان-باز پسا-آخرالزمانی را به اثری واقعیت مجازی انحصاری پلی استیشن VR2 ترجیح می‌دهند. انتشار بازی جدید مترو برای بازار روبه‌رشد واقعیت مجازی احتمالا با واکنش خوبی از سوی طرفدارها مواجه نمی‌شود که از پنج سال پیش برای نسخه بعدی مجموعه انتظار می‎‌کشند.

این احتمال هم وجود دارد که دو بازی Metro به‌طور همزمان در حال توسعه باشند؛ هر چند این موضوع هنوز رسما تأیید یا تکذیب نشده است. نسخه جدید مترو احتمالا در رویداد State of Play بعدی معرفی می‌شود.

author-avatar

About واران گیم

واران گیم محلیست برای انتقال اخبار بازی ها و ارائه خدمات به کاربران فارسی زبان جهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *