اخبار بازی

بازی Palworld رکورد جدیدی در زمینه تعداد بازیکن همزمان ثبت کرد

بازی Palworld با عبور از بازی‌های Call of Duty ،GTA 5 و Valheilm در جایگاه دوازدهم فهرست آثاری با بیشترین تعداد بازیکن‌ همزمان قرار گرفت.

استودیو Pocketpair با شعار تبلیغاتی «پوکمون با اسلحه» توجه افراد بسیاری را به بازی Palworld جلب کرد. بازیکن‌ها در پال‌ورلد که یک اثر در سبک بقاء است، به جمع‌آوری هیولا‌های مختلف می‌پردازند. این بازی که در هفته گذشته به‌صورت Early Access منتشر شد، پس از عرضه بلافاصله به ۳۰۰ هزار بازیکن همزمان دست یافت. اکنون در جدیدترین اخبار بازی مطلع شدیم که این بازی رکورد جدیدی در زمینه تعداد بازیکن همزمان ثبت کرده است.

با استناد به وب‌سایت SteamDB، در زمان نگارش این خبر بیش از ۵۳۰ هزار بازیکن به‌صورت همزمان مشغول تجربه بازی Palworld در پلتفرم استیم بودند. چنین دستاوردی بازی را در جایگاه دوازدهم فهرست آثاری با بیشترین تعداد بازیکن‌ همزمان قرار می‌دهد تا روی دست آثار بزرگی مانند بازی Among Us، بازی Monster Hunter World، بازی Destiny 2، بازی Valheilm، بازی Grand Theft Auto V و بازی‌های کال آو دیوتی بلند شود.

استودیو پاکت‌پیر به‌تازگی اعلام کرد که بازی Palworld در ۸ ساعت اولیه عرضه‌ بیش از یک میلیون نسخه فروش داشته است. بازی Palworld هم‌اکنون روی ایکس باکس سری ایکس | ایکس باکس سری اس، کامپیوتر و سرویس ایکس باکس گیم پس قابل تجربه است.

author-avatar

About واران گیم

واران گیم محلیست برای انتقال اخبار بازی ها و ارائه خدمات به کاربران فارسی زبان جهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *