اخبار بازی

مراحل ساخت بازی Helldivers 2 به پایان رسید

استودیو Arrowhead Game اعلام کرد که مراحل ساخت بازی شوتر کو-آپ Helldivers 2 تمام شده است.

استودیو Arrowhead Game رسما اتمام مراحل ساخت بازی Helldivers 2 را اعلام کرد. این بازی شوتر کو-آپ سوم-شخص در تاریخ ۱۹ بهمن ۱۴۰۲ (۸ فوریه ۲۰۲۴) برای پلتفرم‌های پلی استیشن 5 و کامپیوتر عرضه خواهد شد و بازیکن‌ها را به نبردهای فضایی برای مبارزه با هیولاهای فضایی و پس‌گرفتن آزادی می‌برد.

بازی Helldivers 2 برخلاف نسخه اول که از زاویه دوربین بالای سر استفاده می‌کرد، تجربه شوتر سوم-شخص ارائه می‌کند تا بازیکن‌ها بهتر خود را در میان آشوب نبردها و محاصره دشمنان احساس کنند. هسته اصلی گیم‌پلی وفاداری زیادی به نسخه ۲۰۱۵ دارد و بازیکن‌ها برای تکمیل مأموریت خود باید با انواع حشره‌های غول‌پیکر، بیگانه‌ها و سایر موجودات فضایی بجنگند و ندای دموکراسی را در سراسر کهکشان طنین‌انداز کنند.

دراین‌میان شکست دشمنان سرسخت با کار تیمی و مواجهه با چالش‌های متنوع ازجمله Friendly Fire می‌تواند هیجان نبردهای بازی را افزایش دهد. بازیکن‌ها می‌توانند با استفاده از ویژگی کراس-پلی به تجربه بازی درکنار دوستان خود روی پلتفرم دیگر بپردازند. همچنین افرادی که به‌تنهایی در نبردی سخت گرفتار می‌شوند، می‌توانند با درخواست SOS، هم‌تیمی‌های اضطراری از سراسر دنیا را به مبارزات فرا بخوانند.

author-avatar

About واران گیم

واران گیم محلیست برای انتقال اخبار بازی ها و ارائه خدمات به کاربران فارسی زبان جهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *