اخبار بازی

آمار تجربه بازی‌های خود در پلی استیشن و ایکس باکس طی سال ۲۰۲۳ را ببینید

بازیکن‌ها می‌‌توانند با استفاده از Playstation Wrap-Up و Xbox Year in Review گزارش عملکرد بازی‌های خود در سال ۲۰۲۳ را دریافت کنند.

ابزارهای Playstation Wrap-Up و Xbox Year in Review در دسترس بازیکن‌ها قرار گرفت که گزارشی از تجربه بازی‌ها در سال ۲۰۲۳ را در اختیار می‌گذارد. این ابزار‌ها در پایان هر سال در دسترس قرار می‌گیرند و آمار شخصی هر بازیکن شامل خلاصه بازی‌ها، مدت زمان تجربه‌ آثار، فهرست تروفی‌های دریافتی و غیره را گزارش می‌کنند.

این ابزارها ساختاری شبیه Spotify Wrapped و Apple Music Replay دارند که آمار بیشترین موسیقی‌های شنیده‌شده را به‌شکل عکس‌های قابل اشتراک در می‌آورند؛ قابلیتی که در آخرین ماه سال طرفدارهای زیادی پیدا می‌کند.

Playstation Wrap-Up تا ۲۲ دی و Xbox Year in Review تا ۱۱ بهمن برای استفاده در دسترس خواهند بود

Playstation Wrap-Up تا تاریخ ۲۲ دی ۱۴۰۲ (۱۲ ژانویه ۲۰۲۴) برای استفاده در دسترس خواهد بود و شامل کارت‌های دیجیتالی جدیدی می‌شود. افزون‌براین بازیکن‌ها می‌توانند یک آواتار خاص درکنار یک کالکتیبل Playstation Star را نیز دریافت کنند که شامل اسپایدر-بات در بازی Marvel’s Spider-Man می‌شود.

Xbox Year in Review نیز تا تاریخ ۱۱ بهمن ۱۴۰۲ (۳۱ ژانویه ۲۰۲۴) فعال خواهد بود. براساس اطلاعات انتشاریافته از سوی مایکروسافت، بازیکن‌ها در ایکس باکس ۳۶ هزار بازی را تجربه و ۴/۵ میلیارد اچیومنت را درکنار ۹۱ میلیارد گیمراسکور دریافت کرده‌اند.

Xbox Year in Review | گزارش سالیانه بازیکن‌های ایکس باکس 2023

همچنین در اوایل هفته جاری گوگل فهرستی از ۱۰ بازی با بیشترین جست‌وجو را منتشر کرد که در رأس این فهرست بازی Hogwarts Legacy قرار گرفته است؛ اثری که در دنیای هری پاتر جریان دارد.

author-avatar

About واران گیم

واران گیم محلیست برای انتقال اخبار بازی ها و ارائه خدمات به کاربران فارسی زبان جهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *