اخبار بازی

بازی انحصاری South of Midnight احتمالا در سال ۲۰۲۴ عرضه می‌شود

براساس جزئیات حساب کاربری مدیر ارشد روابط عمومی مایکروسافت در لینکداین، به‌نظر می‌رسد بازی South of Midnight در سال ۲۰۲۴ منتشر خواهد شد.

بازی‌های زیادی مانند Avowed ،Hellblade 2 و Flight Simulator 2024 در سال ۲۰۲۴ برای ایکس باکس عرضه خواهند شد اما سران ایکس باکس همیشه بر تعدادی از آثار معرفی‌نشده در سال آینده تاکید کردند که یکی از آن‌ها می‌تواند بازی اکشن ماجراجویی سوم شخص South of Midnight ساخته استودیو Compulsion Games باشد.

بازی South of Midnights در تابستان امسال طی نمایش ایکس باکس معرفی شد اما تاریخ عرضه‌ی دقیقی از آن اعلام نشد که این موضوع می‌توانست حاکی از آماده نبودن بازی برای عرضه تا سال‌های آتی باشد. اکنون به‌نظر می‌رسد که تاریخ انتشار بازی زودتر از حدس و گمان‌‌ها باشد و براساس حساب کاربری برد هیلدربرند، مدیر ارشد روابط عمومی مایکروسافت، در شبکه لینکداین، احتمال دارد که South of Midnight در سال ۲۰۲۴ به‌عنوان یکی دیگر از آثار انحصاری ایکس باکس منتشر شود.

تاریخ عرضه بازی South of Midnight در حساب کاربری لینکداین

در حال حاضر مایکروسافت عرضه بازی South of Midnight در سال آینده را تایید نکرده است، اما می‌توان حدس زد که بازی بعدی استودیو کامپالژن پس از ۶ سال (که زمان مناسبی برای توسعه‌ی یک اثر AAA است) در سال ۲۰۲۴ عرضه شود؛ سالی که ایکس باکس بازی‌های زیادی از جمله Hellblade 2 ،Avowed و Towerborne را منتشر می‌کند.

بازی South of Midnight به‌عنوان یک اثر «سوم شخص اکشن ماجراجویی و متکی بر جادو که در منطقه Deep South‌ آمریکا جریان دارد» توصیف شده است. بازیکن‌ها در نقش هیزل، زنی سیاه‌پوست که توانایی استفاده از جادوی روابط شکسته‌شده و ارواح را دارد به مبارزه با موجودات خطرناکی که از آداب و رسوم قدیمی جنوبی الهام گرفته شده‌اند می‌پردازند.

author-avatar

About واران گیم

واران گیم محلیست برای انتقال اخبار بازی ها و ارائه خدمات به کاربران فارسی زبان جهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *