اخبار بازی

بسته الحاقی Valhalla جدا از بازی God of War Ragnarok خواهد بود

سونی تأیید کرد که محتوای روگ-لایت بسته الحاقی Valhalla مستقل از بازی God of War Ragnarok خواهد بود.

یکی از غافل‌گیری‌های گیم اواردز ۲۰۲۳ معرفی بسته الحاقی رایگان Valhalla بازی God of War Ragnarok بود. این بسته که شامل ویژگی‌های روگ-لایت می‌شود، حالت پس از پایان جدیدی برای بازی به ارمغان می‌آورد. حال پست اخیر پلی استیشن بلاگ تأیید می‌کند که بازیکن‌ها می‌توانند در هر زمانی با هر میزان پیش‌روی در داستان و ارتقاء تجهیزات به این حالت مراجعه کنند. البته توصیه می‌شود که پس از پایان داستان وارد این بخش شوید.

بسته الحاقی Valhalla بازی God of War Ragnarok کریتوس را به اعماق مناطق اسرارآمیز والهالا خواهد برد تا به‌تنهایی بر چالش‌های مختلف غلبه کند و با بازتاب خاطرات گذشته خود مواجه شود. نظر به اینکه با یک حالت روگ-لایت سروکار داریم، کشته‌شدن در نبردها به معنای شروع دوباره از ابتدای مرحله خواهد بود. بااین‌حال بازیکن می‌تواند منابع مختلفی برای ارتقاء دائمی تجهیزات خود به‌دست آورد که  والهالا را هم تحت تأثیر قرار می‌دهند.

با اینکه در این حالت تمام سلاح‌ها و مهارت‌های کریتوس دردسترس بازیکن قرار می‌گیرند، اما فقط امکان انتخاب یک سپر و Spartan Rage وجود دارد. بازیکن می‌تواند متناسب با سطح دشواری هر مرحله انواع مختلفی از Glyph برای ارتقاء قدرت‌ها، پرک یا حمله‌های ویژه را پیدا کند. هرچه درجه سختی بالاتر برود، پاداش ارزشمندتری در انتظار بازیکن خواهد بود. گیمرها می‌توانند به دلخواه درجه سختی حالت روگ-لایت گاد آو وار: رگناروک را تغییر دهند.

زره‌های کریتوس در این بخش تنها حالت تزئینی دارند و به بازیکن امکان می‌دهند تا پوشش‌های مختلف را امتحان کند. بسته الحاقی God of War Ragnarok: Valhalla در تاریخ ۲۱ آذر (۱۲ دسامبر ) به‌صورت رایگان در دسترس کاربران پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 قرار می‌گیرد. تصاویری از محتوای این بسته در ادامه قابل مشاهده است.

author-avatar

About واران گیم

واران گیم محلیست برای انتقال اخبار بازی ها و ارائه خدمات به کاربران فارسی زبان جهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *