اخبار بازی

تریلر تازه Path of Exile 2 با محوریت نمایش قابلیت‌های مختلف بازی منتشر شد

کلاس Mercenery برای مبارزه بر تیروکمان به‌همراه قابلیت‌های مهمات برای سوزاندن، یخ زدن و شوک کردن متکی است.

شرکت Grinding Gear Games با انتشار تریلر جدیدی از بازی Path of Exile 2 از ویژگی‌های جدید آن که شامل بهره بردن بازی از حرکت WASD می‌شود رونمایی کرد؛ از آن‌جایی‌که در نسخه قبل حرکت داخل بازی تنها توسط موس و با کلیک‌کردن انجام می‌شد، این ویژگی جدید تغییر بزرگی محسوب می‌شود.

کلاس Mercenery در بازی بیشتر در نقش تیرانداز عمل می‌کند و دارای مهمات و حالات تیروکمان مختلفی است؛ به‌طورمثال تیروکمان Burst Shot به‌‌همراه مهمات Armor Piercing برای صدمه‌زدن به تعداد زیادی از دشمنان کارایی دارد. مهمات Incendiary به‌مانند شاتگان برای آسیب‌زدن به یک هدف مناسب است و هرچقدر ترکش‌های بیشتری با دشمن برخورد کند، آسیب بیشتری می‌بیند.

بازیکن‌ها می‌توانند با استفاده از مهمات Permafrost دشمنان را یخ بزنند و آن‌ها را با مهمات Armor Piercing تکه‌تکه کنند. همچنین می‌توان ابزاری را به اسلحه‌ها متصل کرد مانند نارنجک‌انداز که برای پرتاب نارنجک‌‌های شوک و نفت قابل استفاده است. علاوه‌بر تیروکمان Burst Shot، حالت Rapid Shot (که مانند اسلحه اتوماتیک عمل می‌کند) و Power Shot نیز وجود دارند. این کلاس قادر است تا دو حالت تیروکمان را همزمان به‌همراه داشته باشد.

نسخه بتای بازی Path of Exile 2 در ماه ژوئن ۲۰۲۴ روی کامپیوتر شخصی عرضه خواهد شد.

دانلود از آپارات

author-avatar

About واران گیم

واران گیم محلیست برای انتقال اخبار بازی ها و ارائه خدمات به کاربران فارسی زبان جهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *