اخبار بازی

بازی The Witcher 4 بهتر از نسخه قبلی خواهد بود

پس از موفقیت و تاثیرگذاری فراوان بازی The Witcher 3 حال کارگردان نسخه چهارم این مجموعه اعلام کرد که بازی The Witcher 4 حتی از نسخه قبلی خود بهتر خواهد بود.

پس از گذشت هشت سال از زمان عرضه بازی The Witcher 3: Wild Hunt، مدتی است که بسیاری منتظر معرفی و عرضه نسخه چهارم آن هستند. حال در جدیدترین اخبار بازی ساعاتی پیش سباستین کلمبا، کارگردان بازی The Witcher 4 طی مصاحبه‌ای توضیحات جالبی در مورد این اثر مطرح کرد.

«ما باید یک مسیر خیلی خاص و خلاقانه‌ای را طی کنیم. در همین حین ما باید بتوانیم نظر افراد جدید را نیز جلب کنیم. تا چند سال آینده بازی ویچر 4 عرضه نخواهد شد. باتوجه به اینکه مدت زمان زیادی از انتشار نسخه قبلی گذشته است، نمی‌توانیم تنها خود را معطوف به جلب رضایت طرفداران قدیمی خود کنیم. ما باید یک جامعه جدید بسازیم.

اولویت همیشگی ما شکستن و عبور از مرزهای موجود بوده است. ما می‌خواهیم پای خود را فراتر از آن‌ها بگذاریم. تمام تلاش ما ساختن و توسعه اثری جدید در مقایسه با نسخه فعلی است؛ مخصوصا زمانیکه هدف خود را روی طرفداران سبک نقش آفرینی گذاشته‌ایم. همان‌طور که احتمالا حدس می‌زنید، در این لحظه نمی‌توانم صحبت بیشتری کنم؛ اما هدف و ایده ما ارائه اثری فراتر و غنی‌تر از بازی The Witcher 3: Wild Hunt در تمام جهات است.»

چندی پیش استودیوی بازی‌سازی سی دی پراجکت رد اعلام کرد که نیمی از کارمندان خود به تیم توسعه بازی The Witcher 4 اضافه شده‌اند. البته نباید فراموش کرد که روند توسعه این بازی فعلا در مراحل ابتدایی خود قرار دارد. چندی پیش در همین رابطه آدام کیسینسکی از این استودیو اعلام کرد که رونمایی از بازی The Witcher 4 حداقل تا سه سال آینده امکان‌پذیر نخواهد بود.

حال باید منتظر ماند و دید آیا تیم سازنده می‌تواند توقعات ایجاد شده را برآورده کرده و بازی The Witcher 4 را به اثری بهتر و موفق‌تر از نسخه فعلی تبدیل کند یا خیر. لطفا اگر شما از طرفداران این مجموعه هستید، نظرات و پیش‌بینی‌های خود را با ما نیز به اشتراک بگذارید.

author-avatar

About واران گیم

واران گیم محلیست برای انتقال اخبار بازی ها و ارائه خدمات به کاربران فارسی زبان جهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *