اخبار بازی

اخراج‌های امبریسر گروپ کماکان ادامه دارد!

امبریسر گروپ در مسیر برنامه بازسازی خود قصد دارد حدود ۵۰ کارمند استودیو فیش‌لبز را اخراج کند.

در جدیدترین اخبار بازی مطلع شدیم شرکت امبریسر در جریان اجرای برنامه بازسازی کسب و کار خود تصمیم گرفته است حدود ۵۰ نفر از کارکنان استودیو فیش‌لبز را اخراج کند. لارس وینگفورز، مدیرعامل امبریسر گروپ در توضیح این اقدام گفت عدم تایید و تامین مالی پروژه در حال توسعه توسط فیش‌لبز باعث شده است که شرکت مادر چاره‌ای جز اخراج کارمندان و کاهش نیروی کار نداشته باشد.

در ادامه تعدادی از کارمندان اخراج شده فیش‌لبز به این اتفاق واکنش نشان دادند. یکی از طراحان این استودیو نوشت: «با توجه به لغو سومین پروژه من در سال جاری و اخراج دسته جمعی کارکنان فیش‌لبز توسط امبریسر، من به دنبال یک موقعیت کاری جدید هستم».

در ادامه طراح دیگری از این استودیو در حساب لینکدین خود بیان کرد: «با اینکه من برای بهترین اتفاق‌ها امیدوار بودم اما انتظار بدترین‌ چیزها را هم داشتم. بسیاری از مردم و دوستان ما در ماه‌های گذشته از تلاش‌های ما جهت توسعه یک تجربه شگفت‌انگیز برای بازیکن‌ها تحت تأثیر قرار گرفته بودند».

 امبریسر گروپ اخیرا تایید کرد بیش از ۱۵ پروژه به دلیل اخراج حدود ۹۰۰ کارمند لغو شده‌اند. همچنین گزارش‌ها ادعا دارند در جریان این برنامه، استودیو فری رادیکال، خالق فرانچایز TimeSplitters تعطیل خواهد شد.

author-avatar

About واران گیم

واران گیم محلیست برای انتقال اخبار بازی ها و ارائه خدمات به کاربران فارسی زبان جهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *