اخبار بازی

نویسنده Mass Effect استودیو جدیدی تأسیس کرد

مک والترز، نویسنده ارشد مجموعه Mass Effect به‌همراه چند بازی‌ساز باتجربه دیگر استودیو جدیدی با نام Worlds Untold را تأسیس کرد.

مک والترز، نویسنده ارشد مجموعه بازی‌های Mass Effect پس از ترک استودیو بایوور در ابتدای سال جاری، با همکاری شرکت نت‌ایز گیمز یک استودیو جدید به نام Worlds Untold را در ونکوور واقع در کانادا تأسیس کرد. طبق یک اطلاعیه مطبوعاتی، هدف این استودیو ایجاد مجموعه بازی‌های جدیدی است که نمی‌توانند در یک بازی یا حتی یک رسانه واحد وجود داشته باشند.

در بیانیه‌ انتشاریافته توسط شرکت NetEase Games در شبکه اجتماعی ایکس (توئیتر سابق) آمده است: «با افتخار اعلام می‌کنیم که استودیو ورلدز آنتولد تأسیس شده است. تحت رهبری مک والترز، این استودیو در نظر دارد تا چگونگی تجربه داستان‌ها را برای بازیکن‌ها تغییر دهد؛ اولین اثر آن‌ها یک دنیای هیجان‌انگیز اکشن و رازآلود را به نمایش خواهد گذاشت. به نت‌ایز خوش آمدید!»

مک والترز با سابقه کار روی بازی Mass Effect: Legendary Edition درباره تأسیس این استودیو جدید گفت: «ما داستان‌های شگفت‌انگیز و معناداری خلق می‌کنیم که باور داریم ازطریق بازی به بهترین شکل روایت و تجربه می‌شوند. ما با ساخت جهان‌هایی که همه ما رؤیایش را می‌بینیم شروع می‌کنیم و سپس بازیکن را در نقش اصلی ماجراهایی فراموش‌نشدنی قرار می‌دهیم. تیم نت‌ایز گیمز دیدگاه و اشتیاق ما را برای استفاده از فناوری‌های پیشتاز برای ایجاد بهترین بازی‌های ممکن به اشتراک می‌گذارد. حمایت تیم‌های آن‌ها به ما این امکان را می‌دهد که این دیدگاه را به واقعیت تبدیل کنیم.»

سایمون ژو، رئیس ارتباطات و سرمایه‌گذاری‌های جهانی شرکت نت‌ایز گیمز نیز در این رابطه گفت: «شرکت اعتقاد دارد که سازنده‌ها را قادر سازد تا خارج از مرزها فکر کنند و به آن‌ها کمک کند تا دیدگاه خود را به‌طور هماهنگ و بدون مشکل اجرا کنند. Worlds Untold در حال ایجاد یک تیم از افراد بسیار ماهر است تا جهان‌ها و بازی‌های ماجراجویی جدیدی برای همه توسعه دهد و ما خوشحالیم که ببینیم مک و تیم او چه پروژه‌هایی خواهند ساخت.»

اولین پروژه‌ی استودیوی Worlds Untold یک بازی اکشن-ماجراجویی است که در آینده‌ای نزدیک و جهانی پر از رمز و راز جریان دارد. درکنار مک والترز، بازی‌سازهای برجسته و باتجربه دیگری مثل الیزابت لهتونن مدیر تولید بازی‌های Dragon Age و The Sims، سوتارو توجیما مدیر صدابرداری بازی‌های Metal Gear Solid و Halo، رامیل سونگا کارگردان هنری بازی‌های Dragon Age ،Anthem و Mass Effect Andromeda و بن گلدستین رئیس فناوری بازی Assassin’s Creed 4: Black Flag در ایکس باکس وان و بازی For Honor در پلی استیشن 4 نیز در استودیو Worlds Untold حضور دارند.

این استودیو یکی از چندین استودیویی است که شرکت تکنولوژی چینی نت‌ایز تأسیس یا خریداری کرده است؛ استودیوهایی که از میان آن‌ها می‌توان به Anchor Point ،Skybox Labs Nagoshi ،Quantic Dream و Grasshopper Manufacture اشاره کرد. برای دریافت اطلاعات بیشتر از پروژه در حال توسعه Worlds Untold فعلا باید مدت زمان بیشتری منتظر بمانیم.

author-avatar

About واران گیم

واران گیم محلیست برای انتقال اخبار بازی ها و ارائه خدمات به کاربران فارسی زبان جهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *