اخبار بازی

بازی Planet of Lana برای پلتفرم‌های بیشتری تأیید شد

استودیو Wishfully در رویداد Indie World اخیر از راه‌یابی بازی Planet of Lana به پلی استیشن و نینتندو سوییچ خبر داد.

نظر به اینکه بازی‌های معرکه زیادی در سال ۲۰۲۳ در دسترس بازیکن‌ها قرار گرفتند، آثار زیادی در این هیاهو نادیده گرفته شدند. بازی معمایی-پلتفرمر ساید-اسکرولینگ Planet of Lana استودیو Wishfully نیز یکی از آثاری بود که در میان انبوع بازی‌های بزرگ دیده نشد. البته کسانی که به‌سراغ این بازی رفتند، تجربه آن را به دیگران پیشنهاد می‌کنند. اکنون در میان تازه‌ترین اخبار بازی مطلع شدیم که این بازی در آینده نزدیک به پلتفرم‌های دیگری راه می‌یابد.

در لحظات پایانی رویداد Indie World اخیر شرکت نینتندو اعلام شد که بازی Planet of Lana برای کنسول نینتندو سوییچ عرضه می‌شود. این بازی در بهار سال ۲۰۲۴ در دسترس کاربران کنسول هیبریدی نینتندو قرار می‌گیرد؛ هرچند هنوز تاریخ دقیق عرضه و محتویات این نسخه مشخص نیست. شرکت Thunderful تأیید کرد که این بازی به کنسول‌های پلی استیشن نیز راه می‌یابد و همزمان با عرضه نسخه نینتندو سوییچ باید منتظر انتشار آن‌ها بود.

ادم استیرنلیوس، مدیر استودیو ویش‌فولی در این‌باره گفت: «از انتشار بازی Planet of Lana برای نینتندو سوییچ و پلی استیشن در بهار سال ۲۰۲۴ بسیار خوشحالیم. ما می‌خواهیم بازی خود را در دسترس افراد بیشتری قرار دهیم؛ بنابراین برای این کار بسیار هیجان‌زده هستیم. از همه طرفدارانی که به موفقیت بازی پلنت آو لانا در کامپیوتر و کنسول کمک کردند، تشکر می‌کنیم و از صبر و شکیبایی جامعه کاربران نینتندو سوییچ و پلی استیشن سپاسگزاریم».

دانلود ویدیو از آپارات

بازی Planet of Lana درحال‌حاضر در ایکس باکس سری ایکس | ایکس باکس سری اس، ایکس باکس وان و کامپیوتر قابل تجربه است و به‌زودی به پلی استیشن 4، پلی استیشن 5 و نینتندو سوییچ راه خواهد یافت.

author-avatar

About واران گیم

واران گیم محلیست برای انتقال اخبار بازی ها و ارائه خدمات به کاربران فارسی زبان جهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *