اخبار بازی

تخفیف بازی‌های بزرگ در حراج بلک فرایدی پلی استیشن

با شروع تخفیف‌های بلک فرایدی فروشگاه پلی استیشن می‌توانید بازی‌های مختلف و سرویس پلی استیشن پلاس را با قیمت مناسب‌تری خریداری کنید.

جمعه سیاه یا همان بلک فرایدی را می‌توان یکی از رویدادهای مورد انتظار برای کاربران دانست؛ زیرا در این رویداد شرکت‌های بازی‌سازی آثار خود را با تخفیف‌های هیجان‌انگیزی در اختیار بازیکن‌ها قرار می‌دهند. شرکت سونی هم از این قاعده مستثنا نیست و کاربران می‌توانند بازی‌ها، کنسول و لوازم جانبی مدنظر خود را در جریان بلک فرایدی با تخفیف خریداری کنند. البته که بسته به هر منطقه (ریجن) قیمت کالاها و تخفیفاتی که ارائه می‌شود، متفاوت خواهد بود، اما ازطریق وبسایت پلی استیشن می‌توانید از جدیدترین تخفیف‌ها آگاه شوید.

تخفیف‌های بلک فرایدی فروشگاه پلی استیشن از تاریخ ۲۶ آبان (۱۷ نوامبر) آغاز می‌شود و تا تاریخ ۶ آذر (۲۷ نوامبر) هم ادامه دارد. کاربران پلی استیشن در این بازه زمانی می‌توانند انواع و اقسام بازی‌های مختلف و حتی سرویس‌های پلی استیشن پلاس را با تخفیف خریداری کنند. سونی اعلام کرده است که اشتراک ۱۲ ماهه تمامی سرویس‌های پلی استیشن پلاس با ۳۰ درصد تخفیف ارائه می‌شوند. همچنین کاربران فعلی پلی استیشن پلاس اسنشال می‌توانند سرویس خود را با ۲۵ درصد تخفیف به سرویس اکسترا و با ۳۰ درصد تخفیف به سرویس پریمیوم/دیلاکس ارتقا دهند.

همچنین در PlayStation Gear که ارائه‌دهنده محصولات لایسنس‌شده رسمی و کالاهای محدود و الهام‌گرفته‌شده از پلی استیشن است، سونی با ۲۰ درصد تخفیف محصولات را در دسترس خریداران قرار می‌دهد. در انتها نظر شما کاربران واران گیم دراین‌باره چیست؟ چه بازی‌هایی را در فهرست خرید خود قرار داده‌اید؟

author-avatar

About واران گیم

واران گیم محلیست برای انتقال اخبار بازی ها و ارائه خدمات به کاربران فارسی زبان جهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *