اخبار بازی

برنامه سونی برای عرضه چند بازی معرفی‌نشده در سال ۲۰۲۴

به‌نظر می‌رسد که سونی تعدادی بازی تک‌نفره برای عرضه در سال ۲۰۲۴ دارد که هنوز از آن‌ها رونمایی نکرده است.

سال ۲۰۲۳ نسبت‌به سال‌های گذشته برای کاربران پلی استیشن سال متفاوتی بود؛ زیرا سونی در این سال تنها یک بازی انحصاری تک‌نفره منتشر کرد و آن هم Marvel’s Spider-Man 2 بود. همچنین تاکنون به‌ غیر از بازی Rise of the Ronin استودیوی تیم نینجا هیچ بازی تک‌نفره دیگری برای انتشار در سال ۲۰۲۴ تائید نشده است. اما آیا شرایط به همین شکل باقی می‌ماند یا اینکه طرفدارها باید منتظر معرفی بازی‌های جدیدی از سوی سونی باشند؟

همان‌طور که یکی از توسعه‌دهندگان استودیو Wushu با نام Shinobi602 در انجمن ResetEra گزارش داد، شرکت سونی هنوز به‌طور کامل از برنامه انتشار آثار خود در سال ۲۰۲۴ رونمایی نکرده است. او گفت که به غیر از بازی Rise of the Ronin و بازی Death Stranding 2 (که البته رسما برای انتشار در سال ۲۰۲۴ تأیید نشده است)، سونی بازی‌های تک‌نفره معرفی‌نشده دیگری نیز دارد، اما این آثار در سال ۲۰۲۴ تقدیم طرفدارها خواهند شد.

برخلاف سال‌های گذشته، اطلاعات چندانی از پروژه‌های در حال توسعه استودیوهای داخلی سونی در دست نیست و نمی‌دانیم که آثار جدید آن‌ها چه زمانی در دسترس بازیکن‌ها قرار می‌گیرند. گزارش‌ها حاکی از آن است که استودیو اینسامنیاک گیمز، سازنده مجموعه بازی‌های Marvel’s Spider-Man قصد دارد تا بازی جدید خود یعنی Marvel’s Wolverine را در پاییز سال ۲۰۲۴ به بازار عرضه کند؛ هرچند این مورد هنوز تأیید نشده است.

author-avatar

About واران گیم

واران گیم محلیست برای انتقال اخبار بازی ها و ارائه خدمات به کاربران فارسی زبان جهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *