اخبار بازی

افشای زمان انتشار بازی بعدی سازندگان Days Gone

به‌نظر می‌آید سازنده بازی Days Gone در حال توسعه پروژه جدیدی است که در سال ۲۰۲۵ از راه می‌رسد.

بیشتر از ۴ سال از عرضه بازی Days Gone برای کنسول پلی استیشن 4 می‌گذرد و تاکنون گزارش‌های مختلفی درباره پروژه بعدی استودیو بند سونی منتشر شده است. از مدت‌ها پیش شایعاتی مبنی‌بر توسعه نسخه جدیدی از مجموعه بازی‌های Uncharted توسط استودیو Bend به گوش می‌رسد؛ درحالی‌که گزارش‌های دیگری به احیای سری بازی‌های Syphon Filter اشاره دارند. فارغ از این موارد، شایعاتی از توسعه دنباله بازی Days Gone منتشر شده است، اما به نظر می‌رسد با وجود تمایل تیم سازنده به این پروژه، مدیران پلی استیشن به دیز گان ۲ چراغ سبز نشان نداده‌اند.

درحال‌حاضر هیچ اطلاعات دقیقی درباره پروژه بعدی استودیو بند سونی در دست نیست، اما ظاهرا بازی جدید این تیم در سال ۲۰۲۵ به بازار عرضه خواهد شد. یک هنرمند طرح‌های مفهومی با نام هونگ نویی اخیرا در صفحه ArtStation خود به یک پروژه معرفی‌نشده اشاره کرد که توسط استودیو Bend سونی در حال ساخت است و در سال ۲۰۲۵ روانه بازار خواهد شد. البته نباید این را یک خبر قطعی در نظر گرفت و ممکن است انتشار این بازی در سال ۲۰۲۵ حدس‌وگمان خود هنرمند باشد. بنابراین نباید به‌طور قطعی منتظر بازی جدید سازندگان دیز گان در سال یادشده باشیم.

ساخت بازی Days Gone حدود ۷ سال از استودیو بند زمان گرفت، اما توسعه این پروژه با مشکلات زیادی همراه بود و همچنین بخشی از این زمان به پروژه‌های لغوشده دیگر اختصاص داده شده بود. در صورتی‌که این استودیو باز هم بخواهد برای پروژه بعدی خود ۷ سال زمان بگذارد، باید تا سال ۲۰۲۶ یا حداکثر ۲۰۲۷ منتظر عرضه بازی جدید آن‌ها باشیم؛ پروژه‌ای که به احتمال زیاد به‌شکل انحصاری برای کنسول پلی استیشن 5 در دسترس قرار خواهد گرفت.

author-avatar

About واران گیم

واران گیم محلیست برای انتقال اخبار بازی ها و ارائه خدمات به کاربران فارسی زبان جهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *