اخبار بازی

فروش فوق‌العاده GTA V و Red Dead Redemption 2

تیک‌تو اینتراکتیو در گزارش مالی اخیر خود از ادامه فروش قدرتمند بازی‌های Grand Theft Auto 5 و Red Dead Redemption 2  خبر داد.

طرفدارهای Grand Theft Auto برای بیش از یک دهه منتظر نسخه جدیدی از این مجموعه محبوب شرکت راک‌استار هستند. با اینکه انتظار بازیکن‌ها نهایتا با رونمایی از بازی Grand Theft Auto 6 در ماه آینده به پایان می‌رسد، نباید بازی GTA V را فراموش کرد که هنوز پس از گذشت یک دهه از انتشار عملکرد خوبی در زمینه فروش دارد.

اکنون در میان تازه‌ترین اخبار بازی مطلع شدیم که تیک-تو اینتراکتیو، شرکت مادر Rockstar Games در گزارش مالی سه ماهه اخیر از فروش بیش از ۱۹۰ میلیون نسخه از بازی Grand Theft Auto 5 در سراسر جهان خبر داده است. شرکت راک‌استار در اوایل سال جاری اعلام کرد که فروش جی‌تی‌ای ۵ از مرز ۱۸۵ میلیون نسخه عبور کرده است.

بازی Red Dead Redemption 2 نیز فروش خوبی دارد. این بازی وسترن که در اوایل سال جاری موفق به فروش ۵۵ میلیون نسخه شده بود، بیش از ۵۷ میلیون نسخه در سراسر جهان فروخته است. مجموع فروش سری Grand Theft Auto به ۴۱۰ میلیون نسخه و کل فروش سری Red Dead Redemption نیز به ۸۱ میلیون نسخه رسید.

author-avatar

About واران گیم

واران گیم محلیست برای انتقال اخبار بازی ها و ارائه خدمات به کاربران فارسی زبان جهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *