اخبار بازی

پایان پشتیبانی نسخه نینتندو سوییچ نرم افزار توییچ

توییچ پایان پشتیبانی خود از کنسول نینتندو سوییچ را اعلام کرده است.

قرار است به‌زودی نسخه نینتندو سوییچ نرم‌افزار توییچ از فروشگاه نینتندو حذف شود و سپس بعد از گذشت مدتی این نرم‌افزار خاموش خواهد شد. چندین کاربر در توییتر نوشته‌اند پیامی از توییچ دریافت‌ کرده‌اند که به آنها اطلاع داده است دیگر سرویس‌های این اپ کار نخواهد کرد: «می‌خواهیم به شما اطلاع دهیم تصمیم گرفته‌ایم اپ توییچ را از سوییچ حذف کنیم. این نرم‌افزار ۱۱ بهمن ۱۴۰۲ (۳۱ ژانویه ۲۰۲۴) خاموش خواهد شد. از پشتیبانی شما از استریمرها و جوامع توییچ روی سوییچ تشکر می‌کنیم».

صفحه پشتیبانی توییچ هم اطلاعات بیشتری از زمان‌ اتفاقات مرتبط منتشر کرده است. در روز ۱۵ آبان (۶ نوامبر) توییچ از فروشگاه ای‌شاپ حذف خواهد شد و کاربران جدید نمی‌توانند آن را دانلود کنند. دسترسی کاربران کنونی هم در روز ۱۱ بهمن (۳۱ ژانویه) قطع خواهد شد.

نرم‌افزار توییچ در نوامبر ۲۰۲۱ برای سوییچ عرضه شده بود؛ اما چندین ویژگی مهم مثل قابلیت خواندن و نوشتن پیام‌های چت و مشترک شدن در کانال‌ها در آن وجود نداشت. گابریلا ریلا، مدیر ارتباطات جهانی توییچ در بیانیه‌ای مرتبط نوشت: «ما اخیرا تصمیم گرفتیم تا اپ توییچ را از نینتندو سوییچ حذف کنیم. نینتندو همچنان شریکی با ارزش برای ما است و بابت تمامی پشتیبانی‌های کاربران سوییچ از توییچ و جوامع ما سپاسگزاریم».

author-avatar

About واران گیم

واران گیم محلیست برای انتقال اخبار بازی ها و ارائه خدمات به کاربران فارسی زبان جهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *