اخبار بازی

امیدواری سونی به فروش بالای پلی استیشن 5 در تعطیلات پایان سال ۲۰۲۳

شرکت سونی امیدوار است با افزایش موجودی پلی استیشن 5 در سراسر جهان، در تعطیلات امسال فروش کنسولی بالایی را تجربه کند.

ظاهرا شرکت سونی در ماه‌های آتی امید زیادی به مجموعه پلی استیشن دارد. اریک لمپل، رئیس بازاریابی جهانی شرکت سرگرمی تعاملی سونی در مصاحبه‌ای با نشریه مالی Barron’s دراین‌باره گفت: «ما در تعطیلات پایانی سه سال گذشته در برخی نقاط [موجودی] کنسول داشته‌ایم؛ اما این اولین باری است که موجودی [کنسول] ما تکمیل است و درباره آن هیجان‌زده هستیم».

اشاره لمپل به کمبود موجودی پلی استیشن 5 از زمان عرضه در ۲۰۲۰ است که بیشتر به خاطر همه‌گیری کرونا بود؛ اما خوشبختانه از سال گذشته اوضاع به شرایط مناسب بازگشته و احتمالا در فصل تعطیلات پیش‌رو PS5 فروش مناسبی را تجربه کند. لمپل ادامه داد: «چشم‌انداز ما برای پلی استیشن 5 بسیار قدرتمند است. ما انتظار داریم از نظر فروش کنسولی یکی از بهترین فصل‌های تعطیلات تاریخ خود را تجربه کنیم. این ترکیب محصول عالی‌ای که داریم و بازی‌هایی که از زمان عرضه به‌خصوص اخیرا Marvel’s Spider-Man 2 منتشر کرده‌ایم، است».

همواره انتظار می‌رفت اسپایدرمن ۲ یک بلاک‌باستر مهم برای سونی باشد و بسیاری از افراد خرید آن را به زمان کریسمس منتقل خواهند کرد. درکنار پلی استیشن 5 اسلیم که طبق شایعات در نوامبر عرضه می‌شود، طبیعتا سونی انتظار دارد تعطیلات خوبی را سپری کند.

author-avatar

About واران گیم

واران گیم محلیست برای انتقال اخبار بازی ها و ارائه خدمات به کاربران فارسی زبان جهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *